Tarnobrzeżanka Diana Ciecierska powalczy o finał „Mam Talent”

Już w najbliższą sobotę, o godz. 20 tarnobrzeżanka Diana Ciecierska powalczy o finał popularnego programu „Mam Talent”.

Sobotni odcinek będzie czwartym półfinałem programu, podczas którego widzowie wybiorą uczestników, którzy później wystąpią w odcinku finałowym. Młoda i utalentowana tarnobrzeżanka liczy na nasze wsparcie i bardzo prosi o wysyłanie sms-ów w czasie jej występu. To widzowie zdecydują o tym, kto znajdzie się w finale. Sobotni odcinek „Mam Talent” będzie programem na żywo.

Diana Ciecierska, to 19-letnia utalentowana wokalnie tarnobrzeżanka. Publiczności i widzom programu „Mam Talent” dała się poznać w drugim odcinku szóstej edycji, kiedy swoim głosem wzruszyła jury przejmująco śpiewając „Hello” Lionela Richie.

Diana jest studentką prawa. Jej największą pasją jest muzyka. Śpiewa od zawsze. Całe życie związana jest z Tarnobrzeskim Domem Kultury, gdzie przez 12 lat się uczyła. Występuje na juwenaliach, imprezach okolicznościowych i koncertach. Najwięcej inspiracji czerpie z twórczości Stinga. Jest laureatką wielu prestiżowych ogólnopolskich i międzynarodowych Festiwali Wokalnych. Ma na swoim koncie kilka autorskich kompozycji. Kocha muzykę, język angielski, a jej marzeniem jest polecieć do Kalifornii.

źródło: http://mamtalent.tvn.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content