Wisła Sandomierz wygrywa z Porońcem Poronin na zakończenie rundy jesiennej (fotoreportaż oraz video HD)

Piłkarze Wisły Sandomierz wygrali 1:0 (0:0) z Porońcem Poronin w meczu kończącym rundę jesienną III ligi małopolsko-świętokrzyskiej. Dzięki trzem wygranym z rzędu w ostatnich trzech meczach podopieczni trenera Tadeusza Krawca kończą sezon na ósmym miejscu.

Mimo iż Wiślacy od początku spotkania przeważali na boisku stwarzając wiele dobrych sytuacji do zdobycia gola, na bramkę kibice musieli czekać do 74 minuty. Wtedy to sędzia spotkania za faul w polu karnym na Danielu Chorabie podyktował rzut karny, który pewnie wykorzystał Adrian Gębalski.

Z bilansem 7 zwycięstw, 2 remisów i 8 porażek Wiślacy kończą rundę na 8 miejscu. Do treningów sandomierska drużyna powróci 15 stycznia 2014 r.

WISŁA SANDOMIERZ – PORONIEC PORONIN 1:0 (0:0)
1:0 – Gębalski 74′

Wisła: Wierzgacz – Kocój, Nowik, Senderowski, Gołasa (16′ Michalski, 88′ Adamczyk) – Chorab, Beszczyński, Pydych (91′ Rzeszutek), Nogaj – Pisarek (56′ Stawiarski) – Gębalski

KLASYFIKACJA NA ZAKOŃCZENIE RUNDY JESIENNEJ 2013/14 III LIGI MAŁOPOLSKO-ŚWIĘTOKRZYSKIEJ ZA 90MINUT.PL