VII edycja Reggae Andrzejek w Tarnobrzegu (fotoreportaż oraz video HD)

Już po raz siódmy w Tarnobrzegu odbyła się impreza z cyklu Reggae Andrzejki. Jak co roku Klaudiusz Wolski – pomysłodawca i organizator RA, przygotował wydarzenie które przyciągnęło wielu fanów tego gatunku muzycznego.

Na scenie w tarnobrzeskim klubie TAPIMA zagrały zespoły ROOTS ROCKETS, RAYA BELL, RAPADUB SOUNDSYSTEM i jako danie główne legendarna grupa DAAB, która w tym roku obchodzi swoje trzydziestolecie.
Wzorem lat ubiegłych wydarzenie było również okazją do zbiórki pieniędzy dla stowarzyszenia „Ogród Świętego Franciszka” zajmującego się opieką nad bezdomnymi zwierzętami. Na ten cel licytowano okazjonalne koszulki, plakat z autografami członków grupy DAAB oraz pałeczki, które przekazał perkusista zespołu DAAB.

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wacek
7 lat temu

redakcjo tu wujek Dobra Rada, proponuje aby przy okazji takich imprez realizować obszerniejsze relacje, aż się prosi o jakieś wywiady z występującymi na tej imprezie artystami, migawki z bekstejdżu , wypowiedzi imprezowiczów i organizatorów, obszerną videorelacje, postawieninie ścianki z logiem portalu i głównych sponsorów na której tle pozowaliby uczestnicy imprezy…

Jamajka
7 lat temu

rozumiem parcie na szkło ale czy dla 5 osób warto?

Kizia Mizia
6 lat temu

fajna i potrzebna impra

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x