30.11 (sobota) Turniej piłkarski „Stal Cup”, w Nowej Dębie

JKS Jarosław – lider III ligi, Resovia Rzeszów – wicelider III ligi, Wisłoka Dębica – lider IV ligi podkarpackiej, Czarni Połaniec – lider IV ligi świętokrzyskiej oraz dwie drużyny z Nowej Dęby zmierzą się w najbliższą sobotę w ramach halowego turnieju Stal Cup, w Nowej Dębie. Impreza organizowana jest w ramach obchodów 60-lecia Miejskiego Klubu Sportowego STAL i zarazem jest zakończeniem cyklu imprez, które towarzyszyły obchodom w tym roku.

W przerwie turnieju zostanie rozegrany mecz pokazowy o puchar prezesa Lasowiackiej Grupy Działania, w którym zmierzą się Wisan Skopanie oraz Strzelec Dąbrowica.

Swoje umiejętności zaprezentują również nasi młodzi zawodnicy z rocznika 2002, którzy w meczu kadry U-11 zmierzą się z Kolbuszowianką.

Gościem Specjalnym oraz największą atrakcją całej imprezy będzie Szymon Skalski – mistrz świata w Freestyle Football! Szymon tytuł wywalczył w tegorocznej imprezie Red Bull Street Style w Tokio.

video: CompanyMatsumoto

Emocje piłkarskie to jednak nie wszystko co przygotowali organizatorzy. W trakcie turnieju odbędą się konkursy dla dzieci i dorosłych oraz jak co roku emocjonująca loteria z bardzo cennymi nagrodami. Dla kibiców zostanie przygotowana również wystawa fotograficzna ukazująca historię klubu. Nie zabraknie również stoisk z rękodziełem oraz z klubowymi gadżetami.
atrakcją dla wszystkich kibiców będą również występy grupy tanecznej Cheerleaders Tarnobrzeg, która w sezonie 2013/2014 występuje na meczach ekstraklasowej drużyny koszykarzy Stabill Jezioro Tarnobrzeg.

Organizatorzy przygotowali jeszcze sporo innych niespodzianek. Jedną z nich będzie na pewno wręczenie kryształowych statuetek „Zasłużony dla STALI „, dla najlepszych piłkarzy i wychowanków nowodębskiej STALI.

Patronat honorowy nad imprezą objęli Pan Kazimierz Greń – Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej oraz Pan Mirosław Pluta – Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. Gościem specjalnym będzie wychowanek naszego klubu, olimpijczyk i aktualny Mistrz Polski w chodzie sportowym Grzegorz Sudoł.

info: Stal Nowa Dęba

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content