Tarnobrzeg: Zmiany w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego (zdjęcia oraz video)

Nowe Biuro Obsługi Klienta uruchomiono dzisiaj w tarnobrzeskim ośrodku egzaminowania kierowców. W miejsce dawnej obsługi „przez szybkę”, petentom zapewniono kontakt bezpośredni z pracownikami.

Biuro Obsługi Klienta to kolejna nowość wprowadzona w placówce, którą od lipca br. zarządza dyrektor Lucjusz Nadbereżny. – Nowe biuro wyznacza nowy standard obsługi klienta – mówi dyrektor podczas dzisiejszej konferencji.
– Kończymy z obsługą papierową, WORD przestaje funkcjonować w trybie awaryjnym – dodaje prezentując zmiany które zaszły w funkcjonowaniu placówki w ciągu ostatnich pięciu miesięcy.

Nowości o których mówi dyrektor to m.in. elektroniczna forma rejestracji i ustalania terminu egzaminu, system elektronicznej kolejki, nowa witryna internetowa ośrodka, jazdy próbne na placu egzaminacyjnym czy próbny egzamin teoretyczny. – Próbny egzamin wprowadziliśmy jako pierwsi w Polsce, ma to już wymierne korzyści w postaci zdawalności, w miesiącu lipcu egzamin teoretyczny zdało 36,9%osób, natomiast w listopadzie 44% jest to jeden z najlepszych wyników w Polsce – dowodzi dyrektor Nadbereżny.

Wyzwaniem dla tarnobrzeskiego WORD-u będzie uzyskanie certyfikatu systemu przeciwdziałania zagrożeniom korupcyjnym. – Jest to certyfikat który przyznaje niezależny ośrodek certyfikujący – mówi dyrektor. – Przed nami wiele zmian wewnętrznych procedur i wprowadzenie odpowiednich zabezpieczeń – dodaje.

Więcej w materiale video. Zapraszamy
foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x