Kibice Wisły Sandomierz pomagają, wręczyli dzieciom prezenty, oddali krew

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia kibice Wisły Sandomierz zorganizowali zbiórkę słodyczy i maskotek dla podopiecznych domu dziecka w Łoniowie. Każdy Wiślak mógł również oddać krew w miejskim szpitalu.


22 grudnia zakończyliśmy akcję zbierania słodyczy dla Wychowanków Domu Dziecka w Łoniowie, dostarczając dzieciakom słodkości do placówek. 30 dzieciaków otrzymało dużą paczkę w której znajdowały się każdego rodzaju słodycze. Dodatkowo do paczki ze słodyczami każdy dzieciak dostał dużą i małą maskotkę, grę planszową i edukacyjną. Do placówki trafiły również piłki do gry w nogę i koszykówki Zadbaliśmy również o to aby słodyczy dzieciakom nie brakło w najbliższej przyszłości, przynajmniej do 1 czerwca kiedy to znowu tam się pojawimy :), zostawiając ogromną ilość słodkości i soczków w spiżarni placówki.
Z każdą z grup znajdującą się w 4 domkach zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie. Na twarzach dzieciaków w trakcie naszej wizyty pojawiały się uśmiechy, które będą dla nas wielką motywacją przy kolejnych podobnych akcjach.
Akcję zorganizowaliśmy po raz pierwszy, cieszyła się ogromny zainteresowaniem. Przyłączyli się do niej wszyscy kibice WISŁY SANDOMIERZ. Do naszej inicjatywy dołączyli się również Narodowcy z Sandomierza oraz Szkoła Podstawowa i Gimnazjalna w Darominie. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.
Zebranymi paczkami zaskoczyliśmy samych siebie i miejmy nadzieję że potencjał który w nas drzemie będziemy wykorzystywać w każdy możliwy sposób.


Natomiast 20 grudnia zorganizowaliśmy akcję oddawania krwi. Niestety zainteresowanie było małe i królewską krew oddało tylko 10 śmiałków. Tym samym oddaliśmy 4,5 litra NIEBIESKO – BIAŁO – CZERWONEJ KRWI!

Wielkie dzięki i szacunek dla wszystkich osiedli i fan clubów za konkretne podejście do tematu i dostarczenie konkretnych paczek!
SIŁA W NAS! – podsumowują akcję charytatywną kibice Wisły.

foto&źródło: Wisła Sandomierz

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz
7 lat temu

I tak nazwiecie ich bandytami i kibolami

Lark
7 lat temu

Ci normalni, wartościowi i mający jakąś wiedzę ludzie, których zdanie ma znaczenie nie nazwą tak naszych chłopców 🙂 Zawsze dają z siebie 110 % i wiedzą o tym wszyscy którzy mają jakiekolwiek pojęcie o ich ciężkiej pracy 🙂 Gratulacje chłopaki 🙂

SAND
7 lat temu

Wielki Szacun za chęć pomocy dzieciakom(w poprzednim roku o ile dobrze pamiętam kombatantom). Niech Wszyscy wiedzą że na kibiców można liczyć ,szkoda tylko że braknie Wam kasy na mandaty-a może w Nowym Roku POLICJA DOSTANIE NOWE WYTYCZNE i posypią się dla Was pochwały

wacek
7 lat temu

szacunek Panowie

Seba
7 lat temu

Widzę że chłopaki posiadają specyficzną grupę krwi „NIEBIESKO – BIAŁO – CZERWONA!” Ci co odpowiadają za transfuzje muszą uważać aby nie podać tym, którzy mają krew np.zielono-czarną bo wtedy różnie może być 🙂 Każda mądra i sensowna akcja zawsze jest mile widziana. Oby tak dalej panowie.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content