Tarnobrzeg: Pożar w piwnicy w bloku przy ul. M.Dąbrowskiej

Wczoraj w jednej z piwnic bloku mieszkalnego przy ul. M. Dąbrowskiej 25 w Tarnobrzegu wybuchł pożar. W akcji gaszenia udział brały dwie jednostki straży pożarnej, na miejscu obecna była również  policja.

– Zgłoszenie o pożarze przyjęliśmy o godz.20.46, sama akcja gaszenia trwała około godziny – mówi dla portalu NadWisłą24 starszy kapitan Jacek Widuch, rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu . – Pożar wybuchł w korytarzu piwnicy, paliły się zgromadzone tam śmieci. Na szczęście nikomu nic się nie stało – dodaje.

Po ugaszeniu ognia zarówno pomieszczenia piwnic, jak i klatkę schodową przewietrzono. Według wstępnych ustaleń  przyczyną pożaru było podpalenie.

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zenon
7 lat temu

Kotlet nie miał daleko,z okna mógł cykać fotki 🙂

Ryś
7 lat temu

30.12.2013 był pożar w piwnicy w bloku przy ul. Dąbrowskiej 14(50m obok), też była straż pożarna. Może ten sam podpalacz?

Marek
7 lat temu

Gówniarze nie mają co robić to bawią się ogniem. Z przyjemnośćią przeczytam jak stróże prawa złapią i wymierzą sprawiedliwość za głupotę, która może się bardzo źle skończyć.

Patrowicz
7 lat temu

Mariusz Patrowicz znany inwestor giełdowy z listy 100 najbogatszych jest zainteresowany inwestycjami w Tarnobrzegu tak gdzieś czytałem

Czytelnik
7 lat temu

W bloku przy ulicy Matejki też została podpalona piwnica . Prawdopodobnie był to jakiś bezdomny .

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content