Tarnobrzeg: 22 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – zbiórka pieniędzy i atrakcje przez od piątku do niedzieli

W niedzielę 12 stycznia, 22. raz zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 160 wolontariuszy będzie kwestowało na ulicach Tarnobrzega przez całą niedzielę. Tegoroczna zbiórka publiczna oraz dochód z licytacji zostaną przeznaczone, podobnie jak w roku ubiegłym, na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Tarnobrzeski Sztab WOŚP przygotował dla mieszkańców miasta moc atrakcji.

Tarnobrzeska Orkiestra swoje granie rozpocznie już w piątek 10 stycznia. W pubie Końca Nie Widać zabrzmi Rockowa Orkiestra Świątecznej Pomocy. Na scenie pojawią się zespoły takie jak: MY MADNESS, KOFIROCK, TEBEG i NIGHT MISTRESS jako gwiazda wieczoru. Bilety w cenie 10 zł będzie można zakupić przed imprezą, która rozpocznie się o godzinie 19, a dochód w całości zostanie przekazany na konto Fundacji.

Dla miłośników zdrowego stylu życia Orkiestra przygotowała coś specjalnego. W sobotę 11 stycznia już od godziny 8 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu będzie rozgrywany Turniej Tenisa Ziemnego, w którym udział mogą wziąć wszyscy ci, którzy wiedzą jak trzymać rakietę i potrafią odbić piłeczkę na drugą stronę siatki.

Z kolei o 14 zapraszamy na III Maraton Fitness z Sercem dla WOŚP. W programie 3 godziny super zabawy. Miejscem Maratonu będzie Klub Fitneska, a uczestnictwo to koszt 10 zł do orkiestrowej puszki.

Po dwóch dniach rozgrzewki zachęcamy do udziału w 22. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 160 wolontariuszy będzie kwestować na ulicach Tarnobrzega od wczesnych godzin porannych. Pamiętajmy, że każdy wolontariusz musi być wyposażony w identyfikator i puszkę, której wzory można sprawdzić na stronie internetowej WOŚP.

Z zabawą wystartujemy tradycyjnie o godzinie 12 z Placu Bartosza Głowackiego Kawalkadą Pojazdów Wszelakich, która przejedzie przez całe miasto, obwieszczając o Finale. Od południa na scenie pojawiać się będą lokalni artyści solowi i zespoły. Wśród atrakcji nie zabraknie Loterii oraz licytacji, z którymi rok rocznie wiążą się wielkie emocje. Gwiazdą wieczoru tegorocznego Finału będzie zespół PUDELSI. Na zakończenie dnia imprezę uświetni pokaz tancerzy ognia oraz Światełko do Nieba w stronę dobrych Aniołów.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
patrowicz
7 lat temu

To co idziemy tym razem na rekorda:)

Mariusz Patrowicz

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x