Maturzyści z tarnobrzeskiego „Górnika” zatańczyli polonezy (fotoreportaż)

Po raz pierwszy studniówka maturzystów z tarnobrzeskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. ks. Stanisława Staszica odbyła się poza murami szkoły. Na miejsce balu maturalnego uczniowie popularnego „Górnika” wybrali Dwór Dwikozy. Zgodnie z tradycją zabawę do białego rana rozpoczęły okolicznościowe przemówienia oraz polonezy, które zatańczyło siedem klas.

Wkrótce materiał video z części „oficjalnej” studniówki oraz foto i video reportaż z zabawy. Zapraszamy

foto: Piotr Morawski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zenon
10 lat temu

Czas studniówek w szkołach powoli odchodzi do lamusa. Górnik jeszcze rok temu bawił u siebie w mało estetycznej sali, zczególnie jeśli chodzi o parkiet,a teraz Dwikozy. I pomimo tego, że nie miałem okazji tam być to miejsce na tego typu wydarzenia wydaje się być naprawdę idealne. Imponująco wygląda ten Dwór Dwikozy nie tylko z zewnątrz, ale przede wszystkim wewnątrz. Ciekawe czy jedzenie też dobrze smakuje.

Ala
10 lat temu

Dwór owszem wygląda nieźle, ale średnio ładna sala gimnastyczna z liceum na Jachowicza wyglądała okazalej IMO.

A dziewczyny Górnikowe jakoś mniej zrobione niż te z Jachowicza, wnioskuję ze zdjęć jedynie bo być nie byłam, może kwestia oświetlenia nie wiem. Górnikowe wyglądają bardziej dziewczęco.

Przyjęcia na wymarzone studia życzę.

Fix
10 lat temu
Reply to  Ala

Puknijcie się w główkę. Święto nad świętami, rzeczywiście, a dzieci w Afryce głodują. Brawo.

waszpapa
10 lat temu

Miałem okazję być na studniowce w Górniku jak i w Jachowiczu.
Tu przede wszystkim w Dwikozach było nieporównywalne lepsze jedzenie niz w Jachu. Te wszystkie smakołyki, sałatki, babeczki, desery i ciepłe dania mmmm PYCHA! Oczywiście był problem już na samym początku z alkoholem ponieważ nie spodobało się to szanownej p.Dyrektor Górnika, że uczniowie będą pić i stoją przy barku w długiej kolejce po wódke. Mniejsza o to 🙂 po godzinie 22 barek zaczął sprzedawać alko ponownie.
Na dwóch studniówkach świetnie się wybawiłem lecz tu w Dwikozach dało się wyczuć brak klimatu takiej „swojskości” co prawda dworek wygladał pięknie lecz w Jachowiczu można było wyczuć „swojską ekipe do tańca i do różańca” 🙂
Zespół „Galeria” który dogrywał na dwóch imprezach oceniam na 6/10.
Muzyka niczego sobie lecz przy nie ktorych końcach nutek zaczynały sie „mocne brzmienia” (nie wiem w jakim celu…) i nie tktore osoby nie widzialy jak sie mają zachować czy mają dalej tańczyc czy juz wychodzić.
Btw. Dwie studniowki były świetne! Kto nie był niech żałuje 😉

tancerz
10 lat temu

Studniówki w Dwikozach jak najbardziej na tak! Ale co do ubioru dziewczyn, zdecydowanie dziewczyny z Rolinka były bardziej ogarniete niz te na tej studniówce,tam było w czym wybierac. Byłem tu i tu! Ekipa z rolnika wymiatala tutaj nieco gorzej

Patrycja
10 lat temu

mundurowa klasa rządziła na parkiecie i przy stole 😀 wariaty… 🙂

:D
10 lat temu

Piękne dziewczyny, wspaniała impreza i nienaganna obsługa a na dodatek lokal tworzyły przecudowną atmosferę, wnioskując po zdjęciach i wizycie na balu muszę przyznać, że Górnik miał najlepszą zabawę, przygotowanie i wszystko inne. 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content