Maturzyści z tarnobrzeskiego „Górnika” zatańczyli polonezy (fotoreportaż)

Po raz pierwszy studniówka maturzystów z tarnobrzeskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. ks. Stanisława Staszica odbyła się poza murami szkoły. Na miejsce balu maturalnego uczniowie popularnego „Górnika” wybrali Dwór Dwikozy. Zgodnie z tradycją zabawę do białego rana rozpoczęły okolicznościowe przemówienia oraz polonezy, które zatańczyło siedem klas.

Wkrótce materiał video z części „oficjalnej” studniówki oraz foto i video reportaż z zabawy. Zapraszamy

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zenon
8 lat temu

Czas studniówek w szkołach powoli odchodzi do lamusa. Górnik jeszcze rok temu bawił u siebie w mało estetycznej sali, zczególnie jeśli chodzi o parkiet,a teraz Dwikozy. I pomimo tego, że nie miałem okazji tam być to miejsce na tego typu wydarzenia wydaje się być naprawdę idealne. Imponująco wygląda ten Dwór Dwikozy nie tylko z zewnątrz, ale przede wszystkim wewnątrz. Ciekawe czy jedzenie też dobrze smakuje.

Ala
8 lat temu

Dwór owszem wygląda nieźle, ale średnio ładna sala gimnastyczna z liceum na Jachowicza wyglądała okazalej IMO.

A dziewczyny Górnikowe jakoś mniej zrobione niż te z Jachowicza, wnioskuję ze zdjęć jedynie bo być nie byłam, może kwestia oświetlenia nie wiem. Górnikowe wyglądają bardziej dziewczęco.

Przyjęcia na wymarzone studia życzę.

Fix
8 lat temu
Reply to  Ala

Puknijcie się w główkę. Święto nad świętami, rzeczywiście, a dzieci w Afryce głodują. Brawo.

waszpapa
8 lat temu

Miałem okazję być na studniowce w Górniku jak i w Jachowiczu.
Tu przede wszystkim w Dwikozach było nieporównywalne lepsze jedzenie niz w Jachu. Te wszystkie smakołyki, sałatki, babeczki, desery i ciepłe dania mmmm PYCHA! Oczywiście był problem już na samym początku z alkoholem ponieważ nie spodobało się to szanownej p.Dyrektor Górnika, że uczniowie będą pić i stoją przy barku w długiej kolejce po wódke. Mniejsza o to 🙂 po godzinie 22 barek zaczął sprzedawać alko ponownie.
Na dwóch studniówkach świetnie się wybawiłem lecz tu w Dwikozach dało się wyczuć brak klimatu takiej „swojskości” co prawda dworek wygladał pięknie lecz w Jachowiczu można było wyczuć „swojską ekipe do tańca i do różańca” 🙂
Zespół „Galeria” który dogrywał na dwóch imprezach oceniam na 6/10.
Muzyka niczego sobie lecz przy nie ktorych końcach nutek zaczynały sie „mocne brzmienia” (nie wiem w jakim celu…) i nie tktore osoby nie widzialy jak sie mają zachować czy mają dalej tańczyc czy juz wychodzić.
Btw. Dwie studniowki były świetne! Kto nie był niech żałuje 😉

tancerz
8 lat temu

Studniówki w Dwikozach jak najbardziej na tak! Ale co do ubioru dziewczyn, zdecydowanie dziewczyny z Rolinka były bardziej ogarniete niz te na tej studniówce,tam było w czym wybierac. Byłem tu i tu! Ekipa z rolnika wymiatala tutaj nieco gorzej

Patrycja
8 lat temu

mundurowa klasa rządziła na parkiecie i przy stole 😀 wariaty… 🙂

:D
8 lat temu

Piękne dziewczyny, wspaniała impreza i nienaganna obsługa a na dodatek lokal tworzyły przecudowną atmosferę, wnioskując po zdjęciach i wizycie na balu muszę przyznać, że Górnik miał najlepszą zabawę, przygotowanie i wszystko inne. 🙂

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content