Ruszył stok narciarski w Siedleszczanach (fotoreportaż)

Od minionego czwartku działa już stok narciarski w Siedleszczanach, koło Baranowa Sandomierskiego. Stok otwarty jest codziennie, w godzinach od 9 do 20.

Na terenie stoku znajduje się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Stok jest sztucznie naśnieżany co pozwala na jazdę na nartach przy niesprzyjającej aurze nawet, gdy nie będzie naturalnego śniegu, stok jest ratrakowany i oświetlony.

W ofercie ośrodka narciarskiego dla narciarzy i snowboardzistów znajduje się wyciag orczykowy o długości trasy zjazdowej 370m, wyciag „ośla łaczka” o długości 100 m, który doskonale nadawać się będzie dla najmłodszych i do nauki jazdy, profesjonalna wypożyczalnię sprzętu narciarskiego, szkółka narciarska, dwa darmowe parkingi (jeden zlokalizowany jest na dole wyciagu , tuż przy stanowisku kasowym, a drugi u góry, gdzie można dojechać od strony Siedleszczan).

Stok czynny jest od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 9-20. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 788 006 009., www.siedleszczany-ski.pl

foto: Tomasz Młyniec

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Fix
6 lat temu

Temp jest plusowa a wtorek-środa ma być 2-3 stopnie. Piękna zima 🙂 Nie zarobią w tym sezonie wyciągi.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x