Sandomierz: Piłkarze rywalizowali o Puchar Starosty

Drużyna KS Koprzywianka Koprzywnica zwyciężyła w IV Halowych Mistrzostwach Podokręgu Sandomierz ŚZPN. Finał zawodów o Puchar Starosty Sandomierskiego rozegrany został w minioną sobotę w sandomierskiej hali MOSiR.

Turniej finałowy poprzedziły turnieje eliminacyjne rozegrane w Dwikozach, Koprzywnicy, Wilczycach, Tarłowie, Ożarowie i Bidzinach. Wzięło w nich udział sześć zespołów podzielonych na dwie grupy. Do turnieju finałowego awans uzyskały po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy.

W pierwszym półfinale Sparta Dwikozy wysoko wygrała z Alitem Ożarów 8:4. W drugim półfinale, Koprzywianka Koprzywnica pewnie pokonała KS Tarłów 5:2. O tym, która drużyna zajmie trzecie miejsce, zadecydowały rzuty karne bowiem po upływie regulaminowego czasu gry wynik meczu był remisowy 1:1. W rzutach karnych lepsi okazali się piłkarze KS Tarłów wygrywając 2:0. W finale Koprzywianka Koprzywnica skromnie – 1:0 pokonała Spartę Dwikozy.

KOŃCOWA KLASYFIKACJA

1. KS Koprzywianka Koprzywnica
2. Sparta Dwikozy
3. KS Tarłów
4. Alit Ożarów
5 – 6 Strażak Bidziny, Huragan Wilczyce

Za najlepszego bramkarza uznano Szczepana Grdenia z Koprzywianki, królem strzelców został Patryk Marzec ze Sparty zaś MVP turnieju wybrano Łukasza Adamczyka, również ze Sparty.

foto&info: Podokręg Sandomierz ŚZPN

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x