Porażka szczypiornistów Wisły Sandomierz w Rudzie Śląskiej

Piłkarze ręczni Wisły Sandomierz przegrali w Rudzie Śląskiej z miejscowym Grunwaldem 22:29 w meczu 13.kolejki II ligi. O przegranej podopiecznych trenera Adama Węgrzynowskiego zadecydowała głównie pierwsza połowa meczu, w której Wiślacy rzucili zaledwie osiem bramek przy szesnastu straconych.

– Rozegraliśmy słaby mecz, w którym to od samego początku Grunwald była lepszą drużyną. Rudzianie grali twardą obroną często wyprowadzając kontrataki. Nasi zawodnicy mieli problemy z wyprowadzeniem akcji w ataku pozycyjnym. Traciliśmy sporo piłek po, których to drużyna gospodarzy zamieniała na bramki – komentował po meczu trener Węgrzynowski.
– Zagraliśmy również słabo w obronie, nie graliśmy zespołowo i każdy starał się grać indywidualnie. Gospodarze nie grali jakiegoś wybitnie dobrego spotkania. Ale to my mieliśmy problemy z prowadzeniem gry. Widać było dwutygodniową przerwę bez grania meczu i przegraliśmy zasłużenie dzisiejsze zawody – dodał.

W meczu 14.kolejki piąta w tabeli Wisła podejmie we własnej hali zajmujące obecnie ósmą lokatę KS VIVE II Kielce. Spotkanie rozegrane zostanie w środę 26 lutego, początek godz. 17.30.

SPR Grunwald Ruda Śląska – SPR Wisła Sandomierz 29:22 (16:8)

Wisła: Skowron, Tenderenda – Wiącek 6, Drzymalski 5, Białkowski 4, Kuraś 2, Anwajler 2, Westler 1, Sadecki M.1, Pawelczyk 1, Kutek, Sadecki J. Rarus, Guz

źródło: SPR Wisła Sandomierz

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x