Wysoka porażka Wisły Sandomierz w Tarnowie

Wisła Sandomierz przegrała w Tarnowie z tamtejszą Unią 1:3 (1:0) w meczu 23 kolejki III ligi małopolsko-świętokrzyskiej. Mecz rozegrany został dzisiaj.

Tuż przed końcem pierwszej połowy Wisła wyszła na prowadzenie po strzale Adriana Gębalskiego. W drugiej bramki zdobywali już tylko gospodarze, w 72 minucie Kacpra Skrzypka pokonał Łukasz Jamróg, w 80 Paweł Węgrzyn, zaś wynik meczu ustalił w 88 minucie Piotr Drozdowicz.

W ramach 24 kolejki zajmująca siódmą pozycję w tabeli Wisła podejmie na własnym stadionie czternasty Dalin Myślenice. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 19 kwietnia, początek godz.13.

UNIA TARNÓW – WISŁA SANDOMIERZ 3:1
0:1 – Gębalski 45′
1:1 – Jamróg 72′
2:2 – Węgrzyn 80′
3:1 – Drozdowicz 88′

Unia: Łukasz Lisak — Paweł Węgrzyn, Kamil Pawlak, Daniel Mikołajczyk, Łukasz Kazik, Łukasz Jamróg, Adrian Ślęzak, Robert Witek, Dawid Sojda, Filip Wójcik, Szymon Adamski

Wisła: Kacper Skrzypek — Daniel Chorab, Erwin Nowik, Krystian Pydych, Przemysław Michalski, Mariusz Kukiełka, Daniel Beszczyński, Bartłomiej Gołasa, Damian Nogaj, Jarosław Piątkowski, Adrian Gębalski

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 23 KOLEJKI III LIGI MAŁOPOLSKO-ŚWIĘTOKRZYSKIEJ: Dalin Myślenice – Wisła II Kraków 1:3, Korona II Kielce – Przebój Wolbrom 3:0 (wo), Soła Oświęcim – Hutnik Nowa Huta 4:1, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Granat Skarżysko-Kamienna 0:3, Łysica Bodzentyn – Bocheński KS 5:0, Poprad Muszyna – Beskid Andrychów 0:1, Poroniec Poronin – Wierna Małogoszcz 2:4, Nida Pińczów – Górnik Libiąż 1:0

źródło: Kielecka Piłka, 90minut.pl