W sobotę 26 kwietnia Dzień Otwarty dla przyszłych kierowców w WORD Tarnobrzeg

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się w sobotę 26 kwietnia, w godzinach 10-14. W tym dniu przyszli kierowcy będą mogli bezpłatnie odbyć próbny egzamin praktyczny, zapoznać się z najtrudniejszymi zagadnieniami na egzaminie praktycznym oraz zobaczyć pokazy wzorowych egzaminów. Dla instruktorów szkół jazdy przygotowano specjalny konkurs z nagrodami o Puchar Dyrektora WORD. Dodatkową atrakcją będzie możliwość bezpłatnego skorzystania z symulatora dachowania samochodu.

Podczas Dnia Otwartego WORD chce zaprezentować kolejne inicjatywy dla klientów, które mają wpłynąć na zwiększenie komfortu oraz zmniejszenie stresu, co ma mieć zasadniczy wpływ na powodzenia w egzaminie. Z wewnętrznych statystyk ośrodka wynika, że osoby, które przed właściwym egzaminem spróbowały swoich sił podczas jazdy próbnej na placu WORD radzą sobie dużo pewniej podczas egzaminu. – Osoby, które skorzystały z jazd próbnych wychodzą na plac z większą pewnością na swój pierwszy egzamin. Widać również, że nie mają problemu z opanowaniem samochodu i samej sytuacji na placu. Z moich obserwacji wynika, że ma to duże znaczenie dla rozładowania niepotrzebnego stresu podczas egzaminu – podkreśla Krzysztof Witek, egzaminator WORD Tarnobrzeg.

Podczas Dnia Otwartego wszyscy, którzy ukończyli kurs na prawo jazdy będą mogli bezpłatnie skorzystać z jazd próbnych na samochodach egzaminacyjnych WORD wszystkich kategorii. – Serdecznie zapraszamy warto spróbować swoich sił i zapoznać się z naszym placem oraz samochodem egzaminacyjnym – zachęca do udziału dyrektor WORD Lucjusz Nadbereżny.

W tym dniu na placu WORD zostaną również przeprowadzone pokazowe egzaminy na kategorię A oraz C+E z pokazem sprzęgania i rozprzęgania przyczepy. Egzaminatorzy WORD będą przeprowadzać konsultacje i podpowiadać jak bez problemu przygotować się do egzaminu. Podczas imprezy zostaną zaprezentowane i omówione najtrudniejsze zagadnienia pojawiąjące się na egzaminie teoretycznym. Jak wiadomo, baza pytań jest tajna, ale WORD Tarnobrzeg postanowił podzielić się swoimi spostrzeżeniami i analizą najtrudniejszych zagadnień. Dlatego zostaną omówione zagadnienia teoretyczne, które sprawiają, że wciąż zdawalność na egzaminie teoretycznym jest bardzo niska. – Ruszamy z nowym, jeszcze wyższym standardem działania, bo nie mamy nic do ukrycia. Otwieramy przed zdającymi zasoby naszego doświadczenia egzaminacyjnego wypracowanego przez lata na tarnobrzeskich ulicach. Chcemy pokazać naszym klientom elementy egzaminu, zarówno teoretycznego, jak i praktycznego, które niepotrzebnie powodują uzyskanie wyniku negatywnego. Wszystkie te informacje znajdą się na specjalnym portalu internetowym stworzonym dla klientów WORD Tarnobrzeg – zapowiada dyrektor ośrodka Lucjusz Nadbereżny.

Dedykowany portal internetowy dla klientów „Zdajemy w Tarnobrzegu”

Wszystkie te działania mają zachęcić przyszłych kierowców aby swój egzamin na prawo jazdy odbyli w Tarnobrzegu. Nowy dedykowany portal internetowy ma wprowadzić szereg nowych usług, które pozwolą na przeprowadzenie procedury rejestracji egzaminu bez wychodzenia z domu. Portal ma również zawierać wiele informacji praktycznych odnośnie egzaminu teoretycznego oraz praktycznego – Nie chcę w tej chwili zdradzać wszystkich szczegółów, ale jestem przekonany, że zawarte na nowym portalu informacje będą przyjęte przez przyszłych zdających z satysfakcją, ponieważ będą bardzo przydatne podczas egzaminu. Podczas dni otwartych zaprezentujemy jeszcze jedną niespodziankę, która poszerzy zasadniczo zakres naszej oferty. Chcemy być najlepszym ośrodkiem egzaminowania w Polsce. Aby tak było musimy stale podnosić standardy świadczonych usług i poszerzać swoją ofertę. Jesteśmy na dobrej drodze pozytywnych zmian – zaprasza do udziału w Dniach Otwartych dyrektor Nadbereżny.

Dodatkowymi atrakcjami podczas dnia otwartego będzie symulator dachowania, który ma uzmysłowić jak ważne podczas wypadku jest zapięcie pasów bezpieczeństwa i co dzieje się z naszym ciałem podczas dachowania pojazdu. WORD Tarnobrzeg w ramach poszerzania współpracy z ośrodkami szkolenia kierowców, organizuje dla wszystkich chętnych instruktorów konkursy z nagrodami o puchar Dyrektora WORD.

Szczegółowy program Dnia Otwartego można znaleźć na plakacie oraz na stronie www.word.tarnobrzeg.pl.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x