Doping kibiców Siarki podczas sobotniego meczu z Olimpią Elbląg (fotoreportaż oraz video HD)

Sobotnie spotkanie pomiędzy Siarką Tarnobrzeg a Olimpią Elbląg cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, na dużej trybunie na tarnobrzeskim stadionie zasiadło prawie 2,5 tysiąca widzów, w tym licząca około 700 osób zorganizowana grupa kibiców Siarki Tarnobrzeg. Fanatycy Siarki przygotowali na to spotkanie specjalną oprawę i nie szczędzili gardeł przez cały mecz dopingując zielono-czarno-żółtych, którzy ostatecznie pokonali klub z Elbląga 1:0.

W materiale video prezentujemy tylko doping kibiców Siarki. Na drugiej trybunie było pusto mimo, iż do Tarnobrzega przyjechała grupa kibiców Olimpii licząca 314 osób. Nie weszli jednak na stadion ze względu na cenę biletu wynoszącą 24 zł. O kulisach wyprawy fanów Olimpii na stadion Siarki Tarnobrzeg napisała Elbląska Gazeta Internetowa, w artykule pt. „Piłka nożna dla kibiców?”:

W piśmie, które Klub z Tarnobrzega przysłał do Elbląga na początku marca, gospodarze spotkania informują, że zorganizowana grupa 202 kibiców gości zostanie wpuszczona na sektor gości na trybunie północnej. Bilet wstępu w cenie 12 zł.

W Elblągu trwała w tym czasie mobilizacja kibiców. Szybko okazało się, że chętnych jest więcej, niż miejsc w sektorze gości. Klub z Agrykola wystąpił więc do Siarki o rezerwację 700 sztuk biletów. Prawdopodobnie właśnie ilość przyjezdnych kibiców wystraszyła działaczy Siarki – cały artykuł dostępny tutaj

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
xx
10 lat temu

Zdjęcia prze chamskie.. Piotrek troszkę mniej ostrości !!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content