Tarnobrzeg: W środę odbędą się Targi Edukacji i Pracy

Tarnobrzeskie Targi Edukacji i Pracy odbędą się w środę 14 maja. Rozpoczną się o godz. 10 w hali widowiskowo-sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu, przy Al. Niepodległości 2 i potrwają do godziny 13.

W targach potwierdziło udział 66 wystawców, w tym 30 pracodawców, 20 placówek oświatowych i firmy szkoleniowych oraz 16 instytucji eksperckich udzielających m.in. porad na temat prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, rejestracji działalności gospodarczej oraz pozyskiwania środków z funduszy UE.

Pracodawcy będą oferować ponad 200 miejsc pracy. Ponadto oferty pracy przedstawiać będą również urzędy pracy.
Zainteresowani będą mogli dowiedzieć się, w jaki sposób podnieść swoje kwalifikacje lub skorzystać z form wsparcia, które oferują instytucje rynku pracy.

DORADCY ZAWODOWI Z RZESZOWSKIEGO WUP

Na swoje stoisko zaprasza również Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie, gdzie doradcy zawodowi z tarnobrzeskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej będą pomagać w zakresie przygotowania dokumentów aplikacyjnych. Na stoisku urzędu będzie można zapoznać się z różnorodnymi ofertami pracy za granicą, w ramach sieci EURES.
Organizatorzy targów zapraszają również osoby zainteresowane do wzięcia udziału w wykładach obejmujących zagadnienia dotyczące pracy w krajach Unii Europejskiej i promocji przedsiębiorczości.

POKAZ MODY ROWEROWEJ

Tegoroczne wydarzenie wzbogaci pokaz mody rowerowej przygotowany przez tarnobrzeską projektantkę Justynę Gamoń-Wesołowską.

Organizatorami tegorocznych Targów Edukacji i Pracy w Tarnobrzegu są: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu, Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Tarnobrzegu oraz Centrum Kształcenia Praktycznego w Tarnobrzegu.

info: Powiat Tarnobrzeski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x