Pewne zwycięstwo Wisły Sandomierz

Piłkarze Wisły Sandomierz wygrali 4:0 (1:0) z Bocheńskim KS w meczu 29 kolejki III ligi małopolsko-świętokrzyskiej.

Wynik meczu otworzył w 42 Adrian Gębalski, wykorzystując podyktowaną przez sędziego „jedenastkę”. Tuż po przerwie w 50 minucie do własnej bramki trafił Wojciech Szkotak, podwyższając prowadzenie Wisły. W 74 minucie, po dośrodkowaniu Damiana Nogaja celnym strzałem popisał się Bartłomiej Gołasa. „Kropkę nad i” w postaci czwartej bramki postawił Jarosław Pacholarz, wprowadzony na boisko w 80 minucie za Jarosława Piątkowskiego.

W następnej kolejce Wisła zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z Beskidem Andrychów. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 17 maja, początek godz. 17.

WISŁA SANDOMIERZ – BOCHEŃSKI KS 4:0 (1:0)
1:0 – Gębalski 42′ (k)
2:0 – Szkotak 50′ (s)
3:0 – Gołasa 74′
4:0 – Pacholarz 90′

Wisła: Stanisław Wierzgacz — Sebastian Kocój, Krystian Pydych, Erwin Nowik, Daniel Chorab (72 Bartłomiej Gołasa), Maciej Ziółek (75 Przemysław Michalski), Daniel Beszczyński, Grzegorz Pisarek (75 Michał Motyl), Damian Nogaj, Jarosław Piątkowski (80 Jarosław Pacholarz), Adrian Gębalski

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 29 KOLEJKI III LIGI MAŁOPOLSKO-ŚWIĘTOKRZYSKIEJ: Hutnik Nowa Huta – Wisła II Kraków 3:3, Przebój Wolbrom – Granat Skarżysko-Kamienna 0:3 (wo), Dalin Myślenice – Beskid Andrychów 0:0, Unia Tarnów – Wierna Małogoszcz 1:2, Korona II Kielce – Górnik Libiąż 4:0, Soła Oświęcim – Nida Pińczów 4:2, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Poroniec Poronin 1:0, Łysica Bodzentyn – Poprad Muszyna 1:2

źródło: Kielecka Piłka, 90minut.pl