W piątek 16 maja wieczór z tańcem indyjskim w Tarnobrzegu – wygraj wejściówkę

W piątek 16 maja o godz.19 w Środowiskowym Domu Kultury w Tarnobrzegu odbędzie się trzeci już “Wieczór z tańcem indyjskim”. Wykonawcą pokazów tańca będzie stalowowolski zespół tańca orientalnego Nimbooda.

Grupa zaprezentuje taniec indyjski i arabski, między innymi bardzo widowiskowy taniec z chusteczkami, piękne układy z wachlarzami i skrzydłami Izis, a także nowe choreografie do bollywoodzkich i arabskich hitów. Będzie można również obejrzeć pokaz zakładania sari, pomalować sobie dłonie henną czy zrobić orientalny makijaż oraz ozdobić czoło tradycyjną indyjską ozdobą bindi. Kolejną atrakcją będzie pokaz tworzenia rangoli, czyli indyjskiej sztuki wizualnej, stosowanej do dekorowania pomieszczeń, orientalny bazar oraz shisha czyli arabska fajka wodna.

Bilety w cenie 15 i 10zł (bilety w cenie ulgowe dla dzieci do lat 12 i dla grup powyżej 5 osób) będą do nabycia w ŚDK.

Mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na występ. Wejściówki trafią do dwóch pierwszych osób, które na adres redakcja@nadwisla24.pl prześlą e-maila w tytule wpisując hasło “Nimbooda”. (w e-mailu należy podać imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego). Zapraszamy do zabawy.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x