Pięć medali zawodników IKS Jezioro Tarnobrzeg podczas I Grand Prix Polski Niepełnosprawnych

Pięć medali wywalczyli tenisiści stołowi IKS Jezioro Tarnobrzeg podczas I Grand Prix Polski Niepełnosprawnych, które rozegrane zostały w Raszkowie.

W zawodach udział wzięło 142 zawodników z całego kraju w tym 14 zawodników IKS Jezioro Tarnobrzeg wraz z trenem Jackiem Lachorem. Dwa medale złote zdobyli Karolina Pęk w klasie 9 i Krzysztof Żyłka w klasie 4. Srebrny medal wywalczył w klasie 8 Paweł Mazuryk a dwa brązowe medale zdobyli Maciej Nalepka w klasie 4 i Rajmund Zięba w klasie 2.

Na czwartych miejscach znaleźli się Emilia Kotarska w klasie 1-5 oraz Piotr Sokalski w klasie 2. Miejsca 5-8 zajęli w klasie 8 Łukasz Delekta, w klasie 9 Mariusz Matejek i w klasie 10 Dawid Sowa. Krzysztof Żyłka otrzymał puchar dla najlepszego zawodnika na wózku na tych zawodach.

To nie jedyny sukces tenisistów stołowych IKS Jezioro w ciągu ostatnich dni. W weekendowym Turnieju Drużynowym w Tenisie Stołowym Osób Niepełnosprawnych TEAM CUP PARA TABLE TENNIS, który odbył się w ramach obchodów 10-lecia klubu, I drużyna IKS-u w składzie Maciej Nalepka, Karolina Pęk, Paweł Mazuryk, Dawid Sowa, trener Jacek Lachor wywalczyła pierwsze miejsce. Team z Tarnobrzega wyprzedził kolejno kluby IKS AWF Warszawa, Szansa-Start Gdańsk, Start Radom, Start Lublin, Start Katowice oraz drugą reprezentację gospodarzy.

foto&info: IKS Jezioro Tarnobrzeg