Przegrana rezerw Siarki z liderem z Sokolnik (fotoreportaż)

Rezerwy Siarki Tarnobrzeg przegrały z Sokołem Sokolniki 0:3 (0:3) w meczu 27 kolejki „A” klasowych rozgrywek. Na trzy kolejki przed końcem sezonu drużyna Macieja Wojnara ma pięć punktów straty do drugiego miejsca, dającego prawo gry w barażach o klasę okręgową.

Wszystkie bramki Siarka straciła w pierwszej połowie meczu, w 12 minucie na listę strzelców wpisał się Cąpała, zaś w 32 i 45 minucie Komorowskiego pokonał Bożek.

Wyjściowy skład Siarki II: Komorowski – Głowacki, M. Szewc, Sagan, Michalewski, Szlęk, Róg, Jurkowski, Mandzelowski, Bukała, Kułaga

Porażkę zanotowała również Iskra Sobów, która przegrała w Chwałowicach z miejscowym Jeziorakiem 0:4.
W następnej kolejce w derbowym pojedynku dwunasta w tabeli Iskra podejmie na Zwierzyńcu plasujące się na trzecim miejscu rezerwy Siarki.

IV LIGA

Piątą porażkę z rzędu ponieśli piłkarze OKS Mokrzyszów, którzy przegrali w Malawie z miejscowym Strumykiem 2:3 w meczu 28 kolejki IV ligi podkarpackiej. Obie bramki dla Mokrzyszowa strzelił Krzysztof Haliniak. W następnej kolejce zajmujący 14 lokatę OKS zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z piętnastą w tabeli Przełęczą Dukla.

KLASA OKRĘGOWA

Szóstą z rzędu porażkę poniosła drużyna z Wielowsi, która przegrała w wyjazdowym spotkaniu z Unią Nowa Sarzyna 2:4 w meczu 27 kolejki stalowowolskiej okręgówki. W następnej kolejce trzynasta w tabeli Wielowieś podejmie na Zwierzyńcu zajmujące obecnie siódme miejsce Tłoki Gorzyce.

KLASA B, grupa Stalowa Wola I

Koniczyna Ocice zremisowała 1:1 z KS Wolą Baranowską w meczu 23 kolejki B klasowych rozgrywek. Identycznym wynikiem zakończyło się spotkanie Juniorów z Zakrzowa z LZS Krzątka. Trzy punkty na boisku rywala wywalczyła drużyna Wspólnoty Serbinów, która pokonała Kolejarza Knapy 5:2.
W następnej kolejce druga w tabeli Koniczynka Ocice dopisze do swojego konta trzy punkty za mecz z wycofaną z rozgrywek Wisłą Baranów Sandomierski, plasujący się na piątym miejscu Juniorzy z Zakrzowa podejmą u siebie trzeci zespół ligi – Łęg Kopcie, zajmująca dziewiątą lokatę Wspólnota rozegra na Zwierzyńcu mecz z jedenastym w tabeli Płomieniem z Chmielowa.

źródło: Siarka Tarnobrzeg On-Line, 90minut.pl, OKS Mokrzyszów