Przegrana Iskry Sobów z rezerwami Siarki Tarnobrzeg (fotoreportaż oraz video HD)

Iskra Sobów przegrała z rezerwami Siarki Tarnobrzeg 0:3 (0:1) w meczu 28 kolejki A-klasowych rozgrywek. Spotkanie rozegrane zostało w minioną niedzielę na Zwierzyńcu.

Na prowadzenie rezerwy Siarki Tarnobrzeg wyszły w 14 minucie meczu po trafieniu Sebastiana Szlęka. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie, mimo iż oba zespoły miały po kilka sytuacji do strzelenia bramki. Sztuka ta udała się rezerwom Siarki w 61 minucie, kiedy to ponownie do bramki Iskry trafił Sebastian Szlęk. Wynik meczu ustalił w 81 minucie Sebastian Mandzelowski.

Do końca sezonu oba zespoły mają do rozegrania jeszcze po dwa spotkania. W najbliższy czwartek plasujące się na trzecim miejscu rezerwy Siarki zmierzą się w wyjazdowym meczu z Sanem Kłyżów, broniąca miejsca barażowego Iskra rozegra mecz w Jadachach z miejscowym LZS-em. W niedzielę 22 czerwca Siarka podejmie LZS Turbię zaś Iskra – San Kłyżów.

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
@@@
10 lat temu

3 pozycja w tabeli, skąd my to znamy??? 🙂 Również chcieli awansu. A klasa okazała się za mocna dla kilku zawodników pierwszego 2 ligowego zespołu. Kolejny raz szkoda. 🙁

Postaw mi kawę na buycoffee.to
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content