Tarnobrzeg: Familiada już po raz dwudziesty (fotoreportaż oraz video HD)

Już po raz dwudziesty na tarnobrzeskim osiedlu Serbinów odbył się piknik rodzinny pod nazwą Familiada. Jak co roku wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem głównie wśród mieszkańców tarnobrzeskiego osiedla Serbinów.

Na terenie szkoły podstawowej nr 10 tradycyjnie już większość atrakcji przygotowano z myślą o najmłodszych, były m.in. dmuchane zjeżdżalnie, kule wodne, pokazy karate i samurajów oraz gry i zabawy prowadzone przez animatorów. W części artystycznej swoje umiejętności zaprezentowały dzieci z przedszkola katolickiego oraz szkoły podstawowej numer 10. Wystąpiła również grupa Lasowiaków oraz zespół „Mezalians”. Wydarzenie zakończył pokaz sztucznych ogni.

KAŻDY LOS WYGRYWA

Tradycją sarbinowskiej Familiady jest loteria fantowa organizowana przez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich. Każdy kto kupił los w cenie 3 zł wygrywał nie tylko drobny upominek, brał również udział w losowaniu nagród głównych. Dochód z tegorocznej loterii przeznaczono na dofinansowanie wakacji dla dzieci z ubogich rodzin.

Głównym organizatorem przedsięwzięcia jest Klub Sportowy „Wspólnota” działający przy Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu.

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x