Tarnobrzeg: Rusza Program „Bon Rodzinny 3+”

Od 10 lipca br. Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu rozpocznie wydawanie „Bonów Rodzinnych 3+”. Jest to pierwszy tego typu program pomocowy dla rodzin wielodzietnych wprowadzony przez samorząd tarnobrzeski.

Program jest adresowany do wszystkich rodzin wielodzietnych, tj. takich, które mają na utrzymaniu troje i więcej dzieci w wieku do 18 roku życia lub do ukończenia nauki w szkole lub szkole wyższej, nie dłużej jednak niż do ukończenia 25 roku życia. Wszystkie dzieci i rodzice muszą zamieszkiwać pod wspólnym adresem na terenie Miasta Tarnobrzega.

W ramach Programu wydawany jest „Bon Rodzinny 3+” uprawniający do dokonywania płatności za zakup towarów lub usług oraz dokonywanie innych opłat w podmiotach działających na terenie miasta Tarnobrzega, które przystąpią do programu.

Wnioski na bony rodzinne są przyjmowane od dnia 16 czerwca 2014 roku w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu. Bony wydawane będą od 10 lipca 2014 roku. „Bon rodzinny 3+” jest ważny do dnia 30 listopada 2014roku.

Do programu mogą się włączyć także tarnobrzescy przedsiębiorcy, którzy mogą oferować ulgi i zniżki dla posiadaczy „Bonu Rodzinnego 3+”. Miejsca, w których honorowany jest „Bon Rodzinny 3+” będą specjalnie oznaczone w widocznym miejscu. Aktualna lista takich punktów będzie także publikowana na stronach www.mopr.pl a także www.tarnobrzeg.pl

info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x