Tarnobrzeg: Zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem dla Włocha który zamordował swoją żonę

Zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem usłyszał 46-letni mężczyzna. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Oskarżony kilkakrotnie ugodził nożem w szyję swoją żonę.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło 18 czerwca br. przed godz. 7 w Chmielowie pod Tarnobrzegiem. 46-letni mężczyzna odwożąc żonę do pracy wielokrotnie ugodził ją nożem, a potem próbował popełnić samobójstwo. W samochodzie z małżeństwem przebywał jeszcze ich 4-letni syn. Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali czynności na miejscu zdarzenia.

W sobotę w tarnobrzeskim szpitalu prokurator przedstawił mężczyźnie zarzut zabójstwa żony ze szczególnym okrucieństwem, w obecności małoletniego dziecka. 4-letni chłopiec w chwili zdarzenia wybiegł z samochodu. Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, zastali w samochodzie zakrwawioną kobietę i leżącego na poboczu mężczyznę. 32-latka już nie żyła, mężczyzna trafił do szpitala, pod opiekę lekarzy.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego, prokurator zdecydował o wystąpieniu do sądu z wnioskiem o zastosowanie wobec 46-letniego mężczyzny tymczasowego aresztowania. Sąd przychylił się do tego wniosku. Najbliższe trzy miesiące podejrzany spędzi w areszcie.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
xyz
6 lat temu

tego Włocha ciągle można sobie pooglądać na facebooku – https://www.facebook.com/manzottifermo

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x