Nieruchomości nad Wisłą

Wtórny rynek nieruchomości w Sandomierzu i Tarnobrzegu jest dość ubogi. W porównaniu z innymi polskimi miastami podobnej wielkości znajdziemy tu znacznie mniej wystawionych na sprzedaż domów i mieszkań.

Jakie obiekty możemy znaleźć wśród tych nielicznych ofert? Według danych portalu Morizon.pl ceny ofertowe tarnobrzeskich mieszkań zaczynają się od około 120,000 zł. Na 119,000 zł właściciel wycenił swoją 30-metrową kawalerkę, bardzo zadbaną i wyposażoną w nowe meble i sprzęty. Większe o 24 m2 trzypokojowe lokum, ale wymagające odświeżenia, kosztuje 154,000 zł.

Do najtańszych sandomierskich domów należy 80-metrowy parterowy budynek w Dwikozach. Choć to niewielki obiekt, nowy nabywca będzie zapewne zadowolony z jego wykończenia – budynek został zmodernizowany i odnowiony. Właściciel chce za niego otrzymać 295,000 zł.

Interesującą ofertą wydaje się wystawiony na sprzedaż w Sandomierzu 250-metrowy dom z lat 90. z dużą działką zajmującą 1900 m2. Budynek składa się z parteru, piętra oraz sutereny, a zapłacimy za niego 670,000 zł. Na wyjątkowo wysoką kwotę został wyceniony 8300-metrowy teren wraz z dwoma domami mającymi łącznie 300 m2. Przystosowane na potrzeby działalności agroturystycznej nieruchomości pochodzą z lat 90., a suma, jakiej życzy sobie za nie sprzedawca, wynosi 1,119,000 zł. Wszystkie zamieszczone w artykule kwoty to ceny ofertowe.

artykuł sponsorowany

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
uuu
9 lat temu

Chętnie bym kupił, ale niestety nie mam TU roboty i przymierzam się do kupna mieszkania TAM gdzie ją mam 🙁

Postaw mi kawę na buycoffee.to
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content