Tarnobrzeg: Lato z Radiem po raz trzeci (fotoreportaż oraz video HD)

Już po raz trzeci przystanek Lata z Radiem zawitał do Tarnobrzega. Impreza nad Jeziorem Tarnobrzeskim rozpoczęła się o godz.16. Na początek iluzjonistyczne sztuczki dla najmłodszych zaprezentował Maciej Pol, który w dalszej części imprezy prezentował swoje tricki również dla starszej części publiczności. Zanim na scenie pojawiła się pierwsza gwiazda czyli zespół Kombi Łosowski, wręczono dyplomy i puchary dla zwycięzców okolicznościowych regat. Tuż po godzinie 19 rozpoczął się koncert zespołu Zakopower, po którym na scenie zameldował się zespół Lady Pank. Wydarzenie zakończył pokaz sztucznych ogni.

Jak podaje Urząd Miasta podczas koncertów „Lata z Radiem” w Tarnobrzegu padł kolejny rekord. Finałowe koncerty zgromadziły ok. 48 tysięcy osób, co jest nowym rekordem frekwencji nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

foto&video: Piotr Morawski

foto: Agnieszka Nycz

foto: Arkadiusz Wydro

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ERYK
8 lat temu

KONCERT LADY PANK TOTALNE DNO PORAZKA NA MAKSA

k.
8 lat temu

nie żałuję, że mnie nie było na koncercie Lady Pank 🙂 wstyd i porażka!!!

rozczarownay Tomasz
8 lat temu

Leydy Punkom poprzewracało się już w dupach dlatego olali ze sceny publiczność. Ważne, że stan konta im się powiększył od kasy jeleni, którzy za ten niby występ zapłacą. Normalnie pracodawca przed wpuszczeniem pracownika może zbadać go alkomatem, czy wśród artystów ktoś tak robi? wątpliwe a czasem warto by było…

wacek
8 lat temu

jak tam cebulaki, dobrze sie bawiliście?

janek
8 lat temu

nasz jaśnie panujący masz talerz się bawił świetnie ale ludziom trzeba CHLEBA A NIE IGRZYSK OBSRAŃCU!!!!

Boniek
8 lat temu

Zajebisty koncert i rock`n roll w pełnej krasie!!!!
Część maminsynków wyszła wcześniej do domku, bo mama już czekała z kanapkami …

Ci co nie byli niech żałują, „nigdy nie za wiele rock`n rolla …”

Boniek
8 lat temu

A „olała” to publika konferansjera na koniec koncertu.

I LOL i Żal i śmiech trzy i k..waa IGŁA!

liczykrupa
8 lat temu

„48 tysięcy osób” a to dobre sobie wyliczenia. Są one tak mało wiarygodne, jak cały ten festyn za publiczną kasę. Akurat byłem rok temu gdzie padł rekord chyba nawet całej trasy 45 tys osób. Może i było tyle bo był ścisk na maksa: na drogach, wszystkie przejścia i dojścia były zakorkowane, pod sceną też grubo.

Ale na pewno wczoraj nie było nawet 70% tego co w tamtym roku. Ktoś co to niby liczył to musiał być w podobnym stanie jak wokalista Lady Pank.

figa
8 lat temu

nie mogę się doczekac na zapis koncertu Lady Pank, chcę przeżyć to raz jeszcze – taka brecha to rzadko się zdarza. Panasewiczem i jego wokalizami będę straszyć niegrzeczne wnuki

quatro
8 lat temu

48-tyś jakaś żenada chłopiec w białych spodenkach i pomarańczowych okularach chyba zapomniał że nie zrobił nic ale jaki lans i włażenie w doooopsko wszyskim znanym twarzom,cieszyć się nędzą i biedactwem mieszkańcow tyle potrafi!

śmiech na sali
8 lat temu

W przyszłym roku zarządzający miastem i wydający publiczną kaskę na imprezki niby reklamowe oznajmią, iż 100 tysięczny tłum świetnie bawił się pod sceną podczas LzR 😀 K. normalnie Woodstock będzie.
Super mega bogaty ZUS również nie ma na co kasy wydawać tylko podpina się pod ten jarmark.

Kizia Mizia
8 lat temu

w/g mnie było ponad 140 tys. ale zastrzegam, że niedokładnie liczyłam

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
12
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content