Tarnobrzeg: Długodystansowcy rywalizowali na Jeziorze Tarnobrzeskim (fotoreportaż)

II Długodystansowe Zawody Pływackie o puchar Prezydenta Miasta rozegrane zostały w minioną sobotę na Jeziorze Tarnobrzeskim. W zawodach wystartowali pływacy z UKS „Delfin”, „Masters” oraz niezrzeszeni sympatycy pływania. Młodzi uczestnicy zawodów rywalizowali na dystansie 1000 metrów, pozostali na dwukrotnie dłuższym.

Na dystansie 2000 metrów najszybszym pływakiem okazał się Konrad Safin, wyprzedzając Konrada Kadrowa i Jakuba Karolkiewicza. Rywalizacje wśród kobiet wygrała Renata Osmola, przed Agatą Meksułą oraz Anną Duduś.

W rywalizacji młodszej grupy na 1000m na starcie pojawiło się siedem osób, najlepszy wśród chłopców okazał Łukasz Sadowski, przed Szymonem i Piotrem Tymułą, zaś rywalizacje dziewcząt wygrała Woźniak Barbara, tuż po niej kolejno na mecie pojawiły się : Maja Nowak, Magdalena Bogacz oraz Marta Meksuła.

Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Uczniowski Klub Sportowy „Delfin”oraz Tarnobrzeskie Towarzystwo Pływackie.

info: UM Tarnobrzeg
foto: Arkadiusz Jeż

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
davey
7 lat temu

Gruby Mastalerz nie chciał się pokazać?Przecież on we wszystkim najlepszy…

czerw
7 lat temu

Warto sobie to przeczytac .Oczy sie otworzą

http://www.ppportal.pl/wiadomosci-krajowe/blog

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content