Siarka Tarnobrzeg odpadła z Pucharu Polski

Siarka Tarnobrzeg przegrała w meczu wyjazdowym z Energetykiem ROW Rybnik 1:2 (1:2) w meczu 1 rundy Pucharu Polski. Tym samym podopieczni trenera Tułacza odpadli z tegorocznych rozgrywek Pucharu Polski.

Mimo iż tarnobrzeska drużyna dobrze rozpoczęła spotkanie prowadząc od 10 minuty po strzale Michała Palucha, kolejne minuty należały już do gospodarzy, którzy najpierw w 19 minucie doprowadzili do wyrównania po trafieniu Szymona Sobczaka, zaś trzy minuty przed końcem pierwszej połowy objęli prowadzenie dzięki bramce zdobytej przez Sebastiana Musiolika. W drugiej połowie inicjatywa na boisku należała do gospodarzy i tylko dobre interwencje Artura Melona sprawiły, że Siarka nie straciła więcej bramek.

Po odpadnięciu z PP tarnobrzeska drużyna może skupić się już tylko na meczach ligowych, najbliższym rywalem drużyny będzie Znicz Pruszków. Mecz rozegrany zostanie w niedzielę 17 sierpnia w Tarnobrzegu, początek godzina 17.

SIARKA TARNOBRZEG – ENERGETYK ROW RYBNIK – SIARKA TARNOBRZEG 2:1 (2:1)
1:0 – Paluch 10′
1:1 – Sobczak 19′
2:1 – Musiolik 42′

kartki: Gojny – Paluch, Frankiewicz

Energetyk ROW Rybnik: Rybicki – Krotofil, Grolik, Jary (68′ Bodzioch), Gojny, Fonfara (87′ Płonka), Wolniewicz, Gilewicz, Muszalik, Sobczak, Musiolik (58′ Madrysz)
Siarka Tarnobrzeg: Melon – Stępień (46′ Baran), Nadolski, Waleńcik, Sulikowski, Frankiewicz, Tunkiewicz, Więcek (66′ Mandzelowski), Koczon, Persona, Paluch (80′ Figiel)

źródło: Lajfy.com