Piłka nożna czyli – kibic zawsze głodny?

Sport jest niezmiernie wyczerpującym zajęciem, a piłka nożna w szczególności o czym doskonale wie każdy fan footballu. Dlatego podczas oglądania eliminacji do Euro 2016 nie można zapominać o dostarczaniu organizmu niezbędnej energii potrzebnej podczas kibicowania. Gwałtowny spadek cukru we krwi oraz niedobór składników odżywczych może wywoływać senność, irytację oraz odebrać niepowtarzalne emocje jakich dostarcza dobry mecz.

Co zrobić aby głód nie zakłócał relacji Euro2016?

Jeśli czas na to pozwala można zorganizować prosty, polski obiad: schabowy, ziemniaki i mizeria. Trzeba jednak brać poprawkę na bieganie z kuchni do pokoju w celu dopilnowania poszczególnych składników, w związku z czym oglądanie meczu dalekie będzie od przyjemności. W najgorszym przypadku może dojść do przypalenia kotleta lub rozgotowania ziemniaków. Warto wspomnieć o drobnym mankamencie kuchennych rewolucji, a mianowicie podczas przygotowywania nawet najprostszych potraw w tajemniczy sposób w zlewie pojawia się sterta naczyń, która nie chce zniknąć. Aby pozbyć się horroru z kuchni należy zakasać rękawy i samemu posprzątać. Średnia przyjemność, jeśli w planach był emocjonujący mecz.

A kanapki? Kanapki można zabrać do pracy, na uczelnię, przygotować siostrze do szkoły, babci na śniadanie, ale podczas meczu? Taka chwila wymaga doskonałej smakowej oprawy. Dlatego samodzielne przygotowywanie jedzenia to rozwiązanie zdecydowanie niepraktyczne dla miłośników piłki nożnej, którzy nie mogą liczyć na pomoc życzliwych domowników.

Do meczu doskonale pasują zimne przekąski, jak np. paluszki, bowiem dobry kibic jest zawsze głodny. Warto zatem zorganizować coś lekkiego do chrupania. Odradza się kosz owoców, bowiem uciążliwe bywa pozbywanie się odpadków.

Emocje sięgają zenitu, a wraz z nimi budzi się apatyt na równie smakowite jedzenie. Można zadzwonić do jednej z restauracji lub pizzerii i po wysłuchaniu kilku „słodkich” muzyczek, zamówić coś z listy. Tylko kiedy, aby koncentrować się na meczu, a nie na rozmowie z obsługą? Minusem tego rozwiązania jest problem z połączeniem z wybranym punktem jeśli w danym dniu jest sporo zamówień. Ten pomysł sprawdza się w sytuacji gdy jest się stałym klientem wybranej restauracji bądź pizzerii i nie trzeba analizować listy menu. Przeszukiwanie Internetu w celu zamówienia czegoś dobrego może lekko podnieść ciśnienie. A przecież chodzi o przyjemność oglądania eliminacji Euroo2016, której nie zepsuje ani głód ani była dziewczyna.

Mistrzostwa rozpalają emocje, a emocje pobudzają pracę żołądka oraz przyspieszają spalanie energii. Aby nie dopuścić głodu do głosu warto zamówić jedzenie online. To bardzo prosty i niezwykle szybki sposób na udane mistrzostwa. Wystarczy chwila. Wybierasz ulubioną potrawę, sałatkę, danie mięsne lub pizzę, zamawiasz i koncentrujesz się na tym co kibice lubią najbardziej, na dobrym meczu. Takie wygodne rozwiązania sprawdzają się gdy liczy się każda sekunda i każda bramka.

Należy także pamiętać o czymś do picia, bowiem skutki odwodnienia bywają przyczyną kiepskiego nastroju co w trakcie eliminacji do Euro2016 uważane jest za przestępstwo i karane grzywną.

artykuł sponsorowany

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> Skip to content