Rezerwy Siarki remisują z Jeziorakiem Chwałowice (fotoreportaż oraz video HD)

Mimo wsparcia piłkarzami z pierwszej drużyny rezerwy Siarki Tarnobrzeg zaledwie zremisowały z Jeziorakiem Chwałowice 1:1 (0:0) w meczu 6 kolejki A klasowych rozgrywek. To pierwszy remis podopiecznych trenera Wojnara w tym sezonie.

Na prowadzenie Jeziorak wyszedł w 62 minucie po trafieniu Krzysztofa Oźgi. Do wyrównania doprowadził w 75 minucie Marcin Bochenek.
Po 6 kolejkach Siarka z dorobkiem 10 punktów zajmuje czwartą lokatę w tabeli tracąc do lidera ze Stalów osiem punktów. W najbliższą środę rezerwy Siarki rozegrają na Zwierzyńcu zaległy mecz 1 kolejki z OKS Wielowieś, która w minionej kolejce poniosła kolejną porażkę, tym razem z Ceramiką Hadykówka 0:2.

Skład wyjściowy Siarki: Gielarek – Sapielak, Bochenek, Mieszkowicz, Czaregiszwili, Głaz, Bukała, Kułaga, Ciecko, Mandzelowski, Parobczyk

Jeziorak: Bartłomiej Jaworski – Andrzej Oskroba (Korneliusz Górniak), Kamil Natoniewski, Marcin Oźga, Rafał Suszek – Mieczysław Ożóg, Paweł Nowiński, Mateusz Kurkiewicz, Marcin Kurkiewicz – Mateusz Adamski (Krystian Olszewski), Krzysztof Oźga

źródło: własne, Siarka Tarnobrzeg On-Line, Jeziorak Chwałowice