Stowarzyszenie Moje Miasto Tarnobrzeg rozpoczyna kampanię wyborczą (video)

– Przekazujemy dzisiaj sygnał do społeczeństwa, że chcemy dokonać zmiany która ma przysporzyć realną poprawę w Tarnobrzegu i „kopnięcie” Tarnobrzega w stronę rozwoju gospodarczego – mówił podczas konferencji prasowej Wojciech Wąsik, prezes zarządu Stowarzyszenia Moje Miasto Tarnobrzeg.

Dzisiaj przed Tarnobrzeskim Parkiem Technologicznym w Zakrzowie, Stowarzyszenie MMT oficjalne rozpoczęło kampanię do wyborów samorządowych, której symbolem jest koło ratunkowe. – Koło ratunkowe to symbol naszej kampanii wyborczej, tym kołem chcemy dziś ratować Tarnobrzeg – mówił prezes Wąsik.

Głos zabrał również kandydat Stowarzyszenia MMT na fotel prezydencki Grzegorz Kiełb, który swoją kampanię opiera na dwóch hasłach „Przywrócę Tarnobrzegowi normalność” oraz „Otworzę miasto dla przedsiębiorców”. – Tarnobrzeg zasługuje na normalność a mieszkańcy Tarnobrzega zasługują na normalne i godne życie. Obecna włada interesuje się tylko i wyłącznie sobą, a wiec kosztownymi imprezami, relacjami w Miejskiej Telewizji z otwarcia kolejnego chodnika, śmietnika, z posadowienia kolejnych palm czy też wyciąganie ogromnych pieniędzy do kieszeni prywatnych, najwyższa pora z tym skończyć – mówił Kiełb.

Więcej w materiale video. Zapraszamy
foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lodzia
6 lat temu

Przedszkole integracyjne to był strzał w dziesiątkę. Mam tam dziecko i oczywiście miałam duże obawy w trakcie przenoszenia. Jednak przeniesienie to dobry pomysł i dzieci dużo skorzystały na tym. Mają teraz dojazd do przedszkola spod swojego domu a tak trzeba było samemu dowozić, mało tego rehabilitant jest na miejscu i nigdzie nie musze dziecka wozić .Owszem mogłoby być trochę bardziej przestrzennie ale te warunki są naprawdę dobre. Czy Pan Wąsik wie że rodzice po pół roku działania przedszkola byli u Prezydenta i podziękowali mu ? To jego prywatny głos my rodzice dzieci pod tym się nie podpisujemy.

QA
6 lat temu
Reply to  Lodzia

„Warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że nad łóżkami dach przeciekał! Szczególnie, że prawie nie padało! Prezes dba o nas jak ojciec najlepszy!” to oczywiście cytat z Misia Stanisława Barei ale post Pani Lodzi wygląda podobnie

DAE
6 lat temu
Reply to  Lodzia

Gdy dzieci były w centrum miasta też przychodziła pani rehabilitantka, dzieci ją znały i były do niej przyzwyczajone. Zresztą do swojego przedszkola też i było im ciężko w nowym miejscu

cv
6 lat temu

Jedna uwaga, w Polsce przedstawiamy się zaczynając od imienia, nie nazwiska.

ja
6 lat temu

„przywrócę normalność” czyli powrót do tego co już było :-). Przez 16 lat byliście u władzy i teraz spijamy jej owoce. Czyli 16 lat nie wystarczyło na stworzenie miejsc pracy i rozwój miasta tylko teraz dopiero to zrobicie??? Śmiechu warte………….

ja1
6 lat temu

Kim jest Grzegorz Kiełb? Gdzie pracował za mlecznego prezydenta?
Dlaczego już nie pracuje? Brak lojalności? Dlaczego swoją kampanie wyborczą opiera na równaniu z błotem swojego największego konkurenta? dlaczego, zamiast koła ratunkowego, nie widzę listy pomysłów, jak sprowadzić inwestorów do miasta, stworzyć miejsca pracy? Jak głosować na kogoś takiego, kto nie różni się niczym od obecnego włodarza miasta?!

Rodzic
6 lat temu

Mamy dziecko w tym całym przedszkolu integracyjnym. Może ktoś kto ma dziecko na miejscu jest zadowolony, ale tułanie dzieci z miasta jest koszmarem.
Ja dziękuję Panu Wąsikowi, że bronił nas i pamięta o nas w przeciwieństwie do wielu … Z tymi podziękowaniami to zwykła hucpa zainicjowana przez UM i tyla!
Jestem za MM Tarnobrzeg!

JA
6 lat temu

Panie Wąsik co Pan mówi. Pan jest chyba niespełna rozumu. Przedszkole Integracyjne wróci do centrum miasta. Przedszkole nowe, wyremontowane, dostosowane dla dzieci niepełnosprawnych (dwa podjazdy, łazienki), bus dowozi do przedszkola, jest na miejscu rehabilitant, piękne kolorowe sale. Śmiać czy płakać, to jest żenujące

Tbg
6 lat temu

Żadna władza nie uzdrowi tego miasta, jedynie co może się zmienić to ryjki przy korycie. Do tego mieszkańcy czy wyborcy już przywykli. Podatki będzie zmniejszał… jakie i komu? Kilkaset firm ostatnio się zamknęło? – niby to wina Mastalerza a ja jestem pewien że to wina chorej polityki rządu czyt. ogromnej składki na ZUS i zbyt małej kwoty wolnej od podatku. Większość tych firmo to jednoosobowe firemki z dotacji PUP lub UE ale liczby robią wrażenie tylko na kim?
Pan Kiełb wątpię aby osiągnął wynik dwucyfrowy w wyborach. Razem z Gospodarczykiem dostaną max 15%

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x