10.10 (piątek) Koncert Joe Colombo oraz Kasi Skoczek, w Sandomierzu

Koncert o charakterze muzycznym R’n’B, blues-soul, country w wykonaniu Joe Colombo oraz Kasi Skoczek odbędzie się w piątek 10 października br., o godz. 20 w klubie Lapidarium Pod Ratuszem. w Sandomierzu (Rynek 1). Wstęp 10 zł.

JOE COLOMBO to znany gitarzysta, urodzony i wychowany we włoskiej części Szwajcarii. Spędził wiele lat w Stanach Zjednoczonych, gdzie poznał amerykańskiego bluesmana Terrego Evansa, z którym koncertował w Europie, północnej Ameryce i Kanadzie. Joe ma na swoim koncie udziały w największych festiwalach w Szwajcarii, Włoszech, Polsce i Austrii, gdzie występował z JOE COLOMBO TRIO, prezentując swoje oryginalne kompozycje.

JOE COLOMBO na stałe zadomowił się w biznesie muzycznym w 2002 roku, wydając album “Natural Born Slider”. Jego technika gry jest rozpoznawalna dzięki charakterystycznemu frazowaniu slide oraz podejściu do gitary opierającemu się na wirtuozerii gitarzystów Texas-blues takich jak Stevie Ray Vaughan, Johnny Winter czy Freddie King.

Jego nowy muzyczny projekt, który narodził się w 2014 roku, przedstawia dzisiejszej scenie muzycznej polską wokalistkę KASIĘ SKOCZEK. Młody głos wnosi do projektu wpływy ze współczesnych głosów R’n’B i blues-soul. Akustyczny duet ma ewidentne połączenia z nowym fenomenem Tedeschi Trucks Band, ale inspiracje czerpie także od artystów takich jak Bonnie Raitt, nowych postaci roots-blues & Americana country-folk jak Alvin Youngblood Hart oraz historycznych postaci jak Bob Dylan, Etta James czy Bessie Smith.

JOE COLOMBO i jego gitara slide oraz głos KASI SKOCZEK podróżują drogą swampy-blues & Americana country w nowy oryginalny sposób, w którym energia i wirtuozeria unikalnej slide gitary wraz z niespodziewanym zaskakującym wokalem osiągają razem perfekcyjną harmonię.

foto: archiwum

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zocha
7 lat temu

Joe widziałam na Satyrbluesie ale z zespołem i było czadowo – w duecie trącha nudą….

DAE
7 lat temu

Kasia Skoczek to tarnobrzeżanka – tak mi się zdaje ???

Lucek
7 lat temu

liczę na to że dadzą czadu

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content