Siarka Tarnobrzeg przegrywa z Zagłębiem Sosnowiec (video)

Siarka Tarnobrzeg przegrała 2:3 (2:1) w Sosnowcu z miejscowym Zagłębiem w meczu 9 kolejki II ligi. To druga porażka tarnobrzeskiej drużyny w tym sezonie.

Na prowadzenie Siarka wyszła już w 3 minucie meczu, po tym jak rzut karny podyktowany za faul na Rafale Parobczyku, wykorzystał Dariusz Frankiewicz. Dziesięć minut później było już 2:0 dla tarnobrzeskiej drużyny, dzięki bramce strzelonej przez Daniela Koczona. Jeszcze przed przerwą, w 30 minucie meczu goście zdobyli kontaktowego gola po trafieniu Jakuba Araka. W drugiej połowie bramki strzelali już tylko piłkarze Zagłębia, najpierw do wyrównania doprowadził w 63 minucie Przemysław Mizgała, zaś gola na wagę trzech punktów strzelił w 82 minucie Hubert Tylec.

W następnej kolejce Siarka podejmie na własnym stadionie Kotwicę Kołobrzeg. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 27 września, początek godz.16.

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – SIARKA TARNOBRZEG 3:2 (1:2)
0:1 – Frankiewicz (k) 3′
0:2 – Koczon 13′
1:2 – Arak 30′
2:2 – Mizgała 63′
3:2 – Tylec 82′
żółte kartki- Wrzesień, Tylec – Stefanik, Pogorzelec

Zagłębie Sosnowiec: Matracki – Kursa, Markowski, Jarczyk (C), Sierczyński – Wrzesień (61. Tylec), Dudek, Szatan (61. Mizgała), Matusiak, Ryndak (75. Kozak) – Arak (61. Giel)
Siarka Tarnobrzeg: Pogorzelec – Stępień, Nadolski, Baran, Sulkowski, Frankiewicz( C, 68. Chwastek), Tunkiewicz, Stefanik, Parobczyk (76. Paluch), Ciećko (76. Chargeishvili), Koczon

Wyniki pozostałych spotkań rozegranych w ramach 9 kolejki II ligi: Górnik Wałbrzych – Znicz Pruszków 1:1, Wisła Puławy – Stal Stalowa Wola 0:2, MKS Kluczbork – Energetyk ROW Rybnik 0:1, Kotwica Kołobrzeg – Nadwiślan Góra 0:2, Stal Mielec – Raków Częstochowa 1:0, Legionovia Legionowo – Limanovia Limanowa 3:0, Okocimski KS Brzesko – Błękitni Stargard Szczeciński 0:0, Rozwój Katowice – Puszcza Niepołomice 1:0

pANICZ

Zarząd dostaje za swoje. Nowemu trenejrosowi może czasu braknąć aby ustawić drużynę 🙁 Dwa remisy i porażka, tak to jest jak wywala się trenera po wygranym meczu będąc na 3 miejscu w tabeli i ściąga się fachowca aby być już pewnie poniżej 10. Ktoś przekombinował?

wacek
Reply to  pANICZ

Nie sądzę żeby akurat z Tułaczem Siarka wygrała ten mecz, drużyna leciała już z nim po równi w dół od meczu z Wigrami, trzecie miejsce pod jego wodzą to akurat wynik dużego farta,o transferach jakie poczynił nie będę wspominał…
Od początku sezonu gra Siarki wyglada tragicznie,wręcz irytująco,mozna posiwieć ze złości siedząc na trybunach.
Liczę na czystki kadrowe zimą.

mart

Tak wlasnie jest w tym klubie.Czystki.Tu graja wylacznie zarobkowicze .Nic ich nie laczy z tym miasteczkiem .Zadne emocje.Zarzad i Mastalerz z ludzmi postepuje jak z bydlem tak w klubie jak i w urzedzie.Nie pomijajac mieszkancow naszego miasteczka.Ma gdzies honor .Liczy sie wylacznie wladza i kasa.Prywata na urzedowym stanowisku to norma.Kiedy juz ktos nie pasuje (nawet jesli wczesniej byl noszony na rekach i mial niemale zaslugi)to zostaje w chamski sposob wyrzucony.Nigdy wiecej takich ludzi.Nie koncertami,stadionami,wywiadami mieszkancy zyja.Potrzebujemy pracy i madrego inwestowania naszych wspolnych pieniedzy.Wydawanie ich na budowe pomnika (kosztownego i w dudowie i w utrzymaniu)typu stadion i placenie zawodnikom (pilkarze ,koszykarze)ogromnych pieniadzy (naszych)to skandal i niegospodarnosc.To wszystko jest oczywiscie potrzebne ale wowczas kiedy inne potrzeby miasta i mieszkancow zostana zaspokojone.Tak kiedy rozmawia sie z ludzmi wyglada opinia .

hwdnorbertowi

tak przegrywac to tylko siarka potrafi !!! kiedy my w tym mieście bedziemy mieli mądrą władze!!! pytam kiedy !!!? a do pana Norberta mam tylko jedno !!! Wypad!!! z urzędu i nigdy wiecej takich gamoni !!

@ndrzej

Bedzie bardzo boleć głowa prezesów. W tej II lidze to może środek tabeli utrzymamy i tyle. Balon pękł.

blady

Taka szanse jak rok temu ma sie tylko czasami. Jak widze Siarka w tym sezonie albo utrzymanie w mekach I meczach ostatniej szansy albo powrot na stare smieci. Wszyscy w tym klubie nie maja doswiadczenia jak powinnien wygladac klub. Mamy dwoch prezesow jeden nieoficjalny ktory ma duzo do powiedzenia I udaje madrwgo a glupi jest jak byl. A drugiego kumpla ktory nie wie jak sie wypowiadac. Zmiana trenera nic nie da. To grajki znow chca zostac przy korytku jak w ostatnim sezonie. Najbardziej nie podoba mi sie gra Stepnia wolny pelno bledow . Tak jest od pierwszych meczy wszystkie bramki sa strzelane wlasnie gdzie ten zawodnik ma miejsce na boisku. Zenada ze taki grajek przwz ktorego tracimy bramki gra nadal w tym klubie.