Tarnobrzeski PiS zainaugurował kampanię wyborczą (zdjęcia oraz video)

Piątkową konwencją wyborczą tarnobrzeskie struktury Prawa i Sprawiedliwości rozpoczęły kampanię wyborczą do wyborów samorządowych. Gośćmi honorowymi wydarzenia byli senator Janina Sagatowska oraz marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl.

Konwencja poświęcona była przede wszystkim prezentacji kandydata PiS na prezydenta Tarnobrzega Wiktora Stasiaka. – Chcę zarekomendować państwu i zaapelować do wszystkich mieszkańców Tarnobrzega o wsparcie Wiktora Stasiaka jako kandydata na prezydenta (…). Cieszę się, że podjął taką decyzję – mówił marszałek Ortyl.

– Zadbam o rozwój naszego miasta, zadbam o rozwój infrastruktury, zadbam o tarnobrzeskie przedszkola i szkoły, bo są to dobre szkoły i przedszkola, o placówki pomocy społecznej, ochrony zdrowia, kultury i sportu, wiecie, że mam tutaj doświadczenia – mówił Wiktor Stasiak, kandydat na fotel prezydenta z ramienia PiS.

Podczas drugiej konwencji wyborczej zaplanowanej na połowę października tarnobrzeski PiS przedstawi kandydatów do Rady Miasta oraz szczegółowy program wyborczy.

Więcej w materiale video. Zapraszamy

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
On_tbg
7 lat temu

Gdzie byli ci ludzie stojący w pierwszych rzędach gdy PiS był sondażowo na dnie ?!

kot
7 lat temu

W Solidarności i w mysich norach .

gruby
7 lat temu

Skoro pis nie ma zamiaru oszczedxac na oswiacie czyli sa slepi i nie widzaco sie dzieje. Ja im dziekuje. Uwazam ze rada miasta nie ma jaj bo juz dawno trzeba bylo zlikwidowac to jedno gimnazjum, przed wyborami to kazdemu trzeba obiecywac… zalosne to jest i tyle. Z realna sytuacja nie ma nicwspolnego byle posadki byly

mieszkaniec_Tbg
7 lat temu
Reply to  gruby

za próbę reformy oświaty w Tbg należy się mały plus dla Mastalerza, tylko on miał odwagę podnieść rękę na „święte krowy” czyt. nauczycieli. Niech wiedzą że mieszkańcy miasta czyt. pracownicy prywatnych zakładów i inni nie przepadają za kimś kto „wydarł” czy sobie wywalczył chore przywileje, przez takich jak oni, inni muszą być obłożeni większymi podatkami i zaperd…ć na nauczycielskie pensyjki(za kilkanaście godzin pracy w tygodniu z kilkoma uczniami w klasie) lub roczne płatne urlopy… ale PiS dopuści aby w naszych kochanych szkołach-klasach było po kilku uczniów. Byłe niczego nie redukować. Brawo dla PiSU, wspaniałe przedwyborcze podejście do klienta czyt. wyborcy.

tbg
7 lat temu

Jak by nie nauczyciele, to „mieszkańcu tbg” skakał byś do dziś po drzewach… a na g…no mówił byś papu. Widać że nie masz nikogo w rodzinie kto by był nauczycielem, poczytaj trochę książek o ludziach którzy przekazują innym wiedzę ciężko przy tym pracując i nie po 18 godzin tygodniowo jak Ci się upierniczyło tylko od rana do wieczora. Jak jesteś aż tak cięty na nauczycieli to nie wysyłaj swoich dzieci do szkoły, ciekawe jak ty przekażesz swoją „wielką wiedze” swoim pociechom – powodzenia „mądry” „tarnobrzeżaninie”

Tewji Mleczarz
7 lat temu

dzisiaj mecz, dajcie lepiej zdjęcie Natalii Siwiec

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content