Sandomierz: W najbliższą środę otwarcie supermarketu Bricomarché

Pierwszy Bricomarché w województwie świętokrzyskim rozpocznie oficjalnie działalność w Sandomierzu w środę (8 października) o godz. 8:00. Inwestycja sieci przyniesie regionowi wiele korzyści. Oprócz nowych miejsc pracy, w związku z bezpośrednią rejestracją sklepu w Sandomierzu, do kasy gminy będzie trafiać podatek dochodowy od osób prawnych oraz od nieruchomości. Firma rozwijać będzie również współpracę handlową z regionalnymi dostawcami, których produkty będą miały szansę znaleźć się w ofercie sprzedażowej marketu.

– Cieszę się niezmiernie, że uruchamiamy pierwszy supermarket w Sandomierzu i całym Świętokrzyskiem, który jest jednocześnie 100. punktem sprzedaży sieci Bricomarché w Polsce. To pierwszy, ale z pewnością nie ostatni supermarket Grupy w regionie, co wynika z naszej strategii intensywnego rozwoju – Polska CAP2020 – w kolejnych latach, zarówno sieci Intermarché, jak i Bricomarché na polskim rynku. Będziemy tworzyć tu nowe miejsca pracy, nawiązywać współpracę z samorządem i lokalnymi producentami oraz angażować się w życie społeczności lokalnych, przyczyniając się w ten sposób do rozwoju regionu i przynosząc jego mieszkańcom liczne korzyści – podkreśla Patrick Renault, Prezes Grupy Muszkieterów w Polsce.

CZTERY DZIAŁY, 20 tys. ARTYKUŁÓW

Nowo otwierany punkt sprzedaży Bricomarché zlokalizowany będzie przy ulicy Błonie 2A. Klienci będą mogli zrobić w nim zakupy od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-20:00 oraz w niedzielę od 10:00 do 18:00. Na terenie sklepu będą działać trzy kasy, w których akceptowane będą płatności kartami płatniczymi, a także bonami Grupy Muszkieterów. Zmotoryzowani Klienci będą mogli skorzystać z parkingu, który pomieści 88 aut osobowych.

Na 1999 m² powierzchni sprzedaży Klienci będą mogli znaleźć blisko 20 tys. artykułów i materiałów dostępnych w czterech głównych działach: budowanie, dekoracja, majsterkowanie oraz ogród. Przy sklepie zlokalizowana będzie także wiata budowlana, a w miesiącach wiosenno-letnich ogród zewnętrzny. W sezonie ogrodniczo-grillowym market posiadać będzie rozbudowaną ofertę sprzętu oraz narzędzi ogrodowych, nasion i roślin, a także mebli ogrodowych. Oprócz asortymentu sklep oferować będzie liczne usługi, w tym pomoc w załadunku i transporcie zakupionego towaru, szycie firan oraz cięcie drewna. Klienci Bricomarché będą mogli zatem liczyć na profesjonalną oraz kompleksową obsługę, a także fachowe doradztwo w zakresie oferty produktowej, przeprowadzenia remontu, dekorowania domu i mieszkania oraz pielęgnacji ogrodu.

– Przygotowaliśmy dla naszych klientów wyjątkową i odróżniającą nas od konkurencji ofertę. Chcielibyśmy zaproponować mieszkańcom Sandomierza i okolic szeroki oraz atrakcyjny asortyment produktów służących do remontu domu, dekoracji mieszkania czy aranżacji ogrodu. Mamy zatem nadzieję, że odwiedzający nasz supermarket znajdą w nim wszystko, czego będą potrzebować i będą do nas chętnie wracać – podkreśla Krzysztof Szymański, właściciel supermarketu Bricomarché w Sandomierzu.

BEZPIECZNY I KOLOROWY PLAC ZABAW DLA DZIECI  ORAZ WSPARCIE FINANSOWE DLA POTRZEBUJĄCYCH SANDOMIERZAN

Właściciel sandomierskiego Bricomarché zamierza również aktywnie wspierać lokalną społeczność, w szczególności poprzez kampanie realizowane przez Grupę i Fundację Muszkieterów. Dzięki temu w przyszłości powstanie w mieście bezpieczny i kolorowy plac zabaw, a najbardziej potrzebujące ośrodki z regionu będą miały szansę otrzymać m.in. wsparcie finansowe w ramach świąteczno-noworocznej akcji społecznej „Konwój Muszkieterów”.

Z naszą kamerą towarzyszyliśmy w ceremonii inauguracji supermarketu Bricomarché w Sandomierzu, która odbyła się w miniony piątek. Zapraszamy do obejrzenia relacji video oraz fotoreportażu z tego wydarzenia.

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Skip to content