Siatkarze Siarki wygrywają z Kolbuszową i utrzymują pozycję lidera w grupie (fotoreportaż oraz video HD)

W debiucie przed własną publicznością siatkarze Siarki MOSiR Tarnobrzeg nie dali szans rywalowi z Kolbuszowej wygrywając spotkanie bez straty seta. Po trzech kolejkach siatkarze Siarki zajmują pozycję lidera IV ligi podkarpackiej w grupie 1.

W dwóch pierwszych setach tarnobrzescy siatkarze dominowali na parkiecie pewnie wygrywając partie kolejno do 16 i 18. W trzecim secie goście z Kolbuszowej postawili trudne warunki gospodarzom, którzy przegrywali już 19:24. Podopieczni trenera Szczepanika pokazali jednak siłę charakteru i wygrywając sześć kolejnych piłek zapisali na swym koncie trzecie z rzędu zwycięstwo.

W ramach 4 kolejki IV ligi podkarpackiej w grupie 1 Siarkowcy zmierzą się na wyjeździe z zajmującym przedostatnie miejsce w tabeli zespołem z Łańcuta. Mecz rozegrany zostanie 9 listopada. Przed własną publicznością tarnobrzeżanie wystąpią w niedzielę 16 listopada, podejmując APPGO II LO Rzeszów.

KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg – MKS Kolbuszowa 3:0 (25:18, 25:16, 26:24)