Grzegorz Kiełb apeluje do urzędników tarnobrzeskiego magistratu i deklaruje: Nikogo z urzędu nie zamierzam zwalniać (video)

– Urzędnicy są straszeni w Urzędzie Miasta, że jak Kiełb Grzegorz zostanie prezydentem to nagle zaczną tracić pracę. Proszę mnie nie mierzyć miarą obecnego prezydenta, ja nikogo z urzędu nie zamierzam zwalniać – mówił podczas dzisiejszej konferencji prasowej Grzegorz Kiełb, ubiegający się o stanowisko prezydenta Tarnobrzega. – Pracowałem z wami przez 13 lat, świetnie wiem kto z was czym się zajmuje, jakimi jesteście fachowcami. Apeluję jeszcze raz proszę nie nabierać się na tą demagogię, rozsiewaną przez zwolenników Norberta Mastalerza – dodał.

Kolejną kwestią poruszoną przez G.Kiełba były talony świąteczne dla pracowników oświaty. – Proszę sobie wyobrazić, że talony świąteczne dla nauczycieli będą wypłacone miesiąc przed świętami. To jest taka swoista kiełbasa wyborcza – mówił kandydat na prezydenta. W trakcie konferencji G.Kiełb zaapelował również do prezydenta Mastalerza. – Panie prezydencie proszę się skupić na swoim programie a nie na oczernianiu mnie w internecie.

Więcej w materiale video.

Gościem konferencji G.Kiełba był nowo wybrany burmistrz Baranowa Sandomierskiego, Marek Mazur. Podobnie jak od wójta gminy Grębów tak i od burmistrza Baranowa Sandomierskiego G.Kiełb uzyskał poparcie jako kandydat na prezydenta Tarnobrzega. Więcej w materiale video.

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
39 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ancia
7 lat temu

Matko, ale się cieszę! Mieszkam w Tarnobrzegu, ale pracuje poza. nareszcie razem, nareszcie partnersko!!! supcio!!!!! Panie Gresiu Panu bardzo dziękuje, jak miło, jak ciepło. ciumaki dla Pana yupiiiii

naczelnik
7 lat temu

Trzymam za słowo. Skoro nikogo Pan nie zwolni to bardzo się cieszę. W pana wypowiedzi nie słychać(widać) „” lub * z dopiskiem: moja wypowiedź nie dotyczy naczelników. W takim razie zagłosuję na pana. Pozdrawiam i do zobaczenie w urzędzie.

Kizia Mizia
7 lat temu

Ancia, idź na całość !!!

Dzikovia
7 lat temu

Info News !!!
Znaczna część pracowników UM i ich rodzin a także pracowników jednostek podległych nie poprze niestety swojego chlebodawcy w osobie obecnie urzędującego prezydenta tylko odda glosy na kandydata Grzegorza Kiełba. Grzegorz jesteśmy z Tobą chociaż głośno się o tym nie mówi. Mówimy dość nieudolności i niekompetencji !!!

quatros
7 lat temu

O! i to mi się podoba!

Marcus
7 lat temu

Nieudolność medialna Grzegorza Kielba to zaleta.Obecny wygadany, medialny a jakoś tak czujemy sie oszukani.

Edek
7 lat temu

Zobaczymy, panie Kiełb, zobaczymy…
Już werbujesz swoich?

gość
7 lat temu

Mam nadzieję, że jednak obecnych naczelników się Pan pozbędziesz oraz co niektórych urzędników, oczywiście z dyrektorami szkól na czele, którzy „uczciwie” wygrywali konkursy bijąc o głowę innych kandydatów.

Paweł
7 lat temu

Czy naprawdę jesteście tak tępi żeby oceniać prezydenta w kategoriach miły niemiły? Nikt nie patrzy na wyniki pracy i na to czy ktoś potrafi gospodarować miastem tylko na to jak się wypowiada. Z tego wynika ze mamy w tbg kilkanaście tysięcy potencjalnych prezydentów którzy spełnią wasze oczekiwania barany.

Wyborca
7 lat temu
Reply to  Paweł

Tutaj chciałbym się zgodzić z przedmówca, może trochę za ostre słowa, ale rzeczywiście wydaje mi się, że za bardzo ludzie skupiają się na cechach charakteru a nie na rzeczywistych efektach działalności. Zwracając uwagę na to, kto stoi za kandydatem Kiełbem i patrząc na działalność tych ludzi w przeszłości, mój wybór z tego wszystkiego to obecny prezydent.

FC
7 lat temu

Kiełb jesteś największą porażką tych wyborów.

inny
7 lat temu

Zadałem sobie trud i oglądnąłem fotorelacje z udziałem Grzegorza Kiełba i bardzo mnie śmieszą komentarze co do elokwencji tegoż Pana.Ciekawe czy Ci , którzy go krytykują w tym względzie chociaż go wysłuchali.Ja jak słucham Norberta Mastalerza no widzą,o przepraszam nie słyszę żadnej różnicy,dla mnie obaj reprezentują ten sam poziom (raczej pozytywny).
I jeszcze jedna taka sprawa,czy ktoś mógłby rzetelnie napisać jakie inwestycje są dziełem Pana Mastalerza – ale chodzi mi o takie jego autorskie a nie takie które on tylko dokończył (typu stadion czy park technologiczny)- bo ja to wiem że On chyba tylko HEJNAŁ wymyślił.

Jerzy
7 lat temu

no co ty, obok urzędu powstały dwie inwestycje, zainwestowano w lokalnego artystę, powstały dwie pomniko-ławeczki. Dziubiński przez 12 lat nie zrobił nawet jednej! Więc nie ujmujcie obecnemu.

Tarnoberg
7 lat temu
Reply to  Jerzy

Mówisz o tej pryzmie im. Pawłowskiego koło Białego Domu?

katon.pl
7 lat temu

Jak mawiał starożytny trybun ”Kartaginę należy zniszczyć” tak dzisiaj właściwym jest twierdzenie, że ”Mastalerz musi odejść” . Jako rodowity Tarnobrzeżanin przez całe lata obserwowałem jak moje miasto niszczą różnej maści prezydenci. Ale bezsprzecznie najgorszy z nich jest/był P.Mastalerz ze swoją gwardią Redźków, Kołków i inteligentnym inaczej St.Uzielem….
Pan G. Kiełb do tej pory nie dał się uwikłać w jakieś układy , sitwy , partie itp, dlatego otrzyma mój głos i mandat zaufania.

inny
7 lat temu

No tak, te ławeczki :}
Jak wygra drugą turę to chyba powstanie trzecia z wizerunkiem wiadomo kogo, chyba , że powstanie na ulicy Mastalerza.
Chodzi mi o jakieś poważniejsze inwestycje, jeśli są takowe.

Milek
7 lat temu

Kiełb nie jest uwikłany w żadne układy, sitwy, partie?

Masz klapki na oczach.

Nie trzeba długo szukać w sieci. Tadam!:

Zarząd Stowarzyszenia Moje Miasto Tarnobrzeg:
Wojciech Wąsik – Prezes Zarządu
Jan Dziubiński – Wiceprezes Zarządu
Dariusz Bożek – Wiceprezes Zarządu
Paweł Wolski – Skarbnik Zarządu
Andrzej Wójtowicz – Sekretarz Zarządu

za: http://www.mmtarnobrzeg.pl/stowarzyszenie/wladze

katon.pl
7 lat temu
Reply to  Milek

Nie widzę pośród tych nazwisk P.Grzegorza Kiełba,który jest przez w/w stowarzyszenie jedynie popierany .Jak do tej pory nie słyszałem ,aby odnotowano przypadek dojenia miasta z pieniędzy przez P.Kiełba —
w przeciwieństwie do opinii o P.Mastalerzu , P Dzubińskim i ich pretorianach/urzędnikach.
Oddam głos na P.Kiełba.

tbg
7 lat temu

Pewnie niech mastalerzowych urzędników zostawi ale niech im da wypłaty jak każdy ma w urzędzie a nie 3 razy większe. Niech mastalerz odpowie w jakiej wysokości wypłaty mają panie z biura rady miasta, szefowa kadr, naczelnik organizacyjnego, komunalnego, edukacji, architektury z kancelarii prezydenta i kilka osób namaszczonych.

NM
7 lat temu
Reply to  tbg

Wszystkim im się należą nagrody jeszcze, za rzetelne dojenie miasta!! I nawet w ostatni dzień urzędowania, naprędce wydam im z publicznych pieniędzy, jeszcze po dużej bańce.

Franek
7 lat temu

Jakie macie marne pojęcie o zarobkach.
Gadki typu „coś, ktoś, kiedyś”. Konkrety, konkrety..

Tylko bluzgać umiecie, ot taki elektorat Kiełba. Oczywiście szacunek dla normalnych, rozsądnie myślących wyborców.

STOP pieniaczom.

nauczyciel
7 lat temu

Panie Grzegorzu ma Pam złe informacje odnośnie talonów na święta, muszę Pana zmartwic ponieważ rok temu tez talony były miesiąc przed świętami i dwa lata temu tez. No chyba ze juz w tedy była to kiełbasa wyborcza. Prosze przyjąć zaproszenie na debatę bo mam do Pana kilka pytań odnośnie oświaty w mieście.

TEŻ
7 lat temu

a ja kurwa niemam talonów,skoro w UM dostają talony na święta za nasze pieniądze to ja też chce!!!!

nauczyciel
7 lat temu

W UM talów nie ma.

Jureczek
7 lat temu

Kiełbik – podejmiesz się debaty? Czy nadal ciepło w majtkach?

Olek
7 lat temu

Podoba mi sie facet. Myślę, że szarpnie upadającym miastem do przodu.

Szpak
7 lat temu

Podgrzewanie tematu debaty jest juz smieszne i żenujące. Dlaczego Wódz ma kazać stawić sie w określonym przez siebie miejscu? Czasy takich nakazów, wydawania dyrektyw i straszenia już się mam nadzieję konczy. Kiełb przeciez nie odmówił wzięcia udziału w debacie, zaproponował neutralny grunt i ma do tego prawo.Widzę Kielba, słysze jego wypowiedzi i nie mam wrażenia , że jest arogancki, pyszny jak Mściwy. dlatego apel do korytkowych: Dajcie spokój z tym obrażaniem KIelba. Już czas pogodzić sie z tym ,ze także lud zobaczył i wykrzyczał w głosowaniu KRÓL JEST NAGI !

ja
7 lat temu

Kolego Szpak to nich sobie Grzesiu rządzi neutralnym gruntem skoro Tarnobrzeżan ma w dupie .Przed pierwszą turą mówił zupełnie co innego,teraz już zupełnie co innego.To może jak wygra też bedzie mówił co innego??Chcę wiedzieć na jaką osobę i jaki program dla mnie i mojej rodziny mam głosować, a nie na steki frazesów czytane z kartki

zaniepokojony obywatel
7 lat temu

PROSIMY O DEBATĘ. ODWAGI PANIE GRZESIU.

J.
7 lat temu

W takim razie niech wystraszony Kiełb sam zorganizuje debatę z udziałem mieszkańców i mediów. Myślę, że nie będzie to problemem dla obecnego włodarza.
Ale jak się nie ma programu, to ciężko coś powiedzieć…

jagusia
7 lat temu

Jestem urzędnikiem i przez pana Kiełba osobiście zostałam zapytana czy się już pakuję

urzedasy
7 lat temu

to spakuj się Jagusia zamiast sypać ploteczkami. Jak już się spakujesz idź do NM na skargę… poczekajmy do II tury się wszystko wyjaśni 🙂

Horyń
7 lat temu

Istna nienawiść przemawia z oczów GK, masakra jakaś..

Juli
7 lat temu

Bardzo mi się podoba wpis PANA SZPAKA, zgadzam się z panem w stu procentach.
Natomiast dla niekulturalnego (zeby nie określić dosadniej) pana „ja” mam krótką odpowiedź. Wybór debaty na neutralnym gruncie świadczy o mądrości pana Kiełba i ucięcia knucia mastalerza w zarodku. A wnioskowanie przez ciebie, ze tym sposobem Kiełb ma w d…. mieszkańców swiadczy jedynie o twoim ograniczeniu umysłowym w stopniu głebokim.
Brawo Panie Kiełb, ma pan mój głos, mojej rodziny, przyjaciół, sąsiadów i znajomych. Powodzenia!!!

DD.
7 lat temu
Reply to  Juli

Dorzuć jeszcze psa i kota.

Włącz lepiej mózg, bo tym wyborem, ponosisz odpowiedzialność za przyszłość miasta.

Edward
7 lat temu

Kiełb bądź facetem z jajami, a nie szczurem, chowającym się w norze.

Masz program to go pokaż na debacie.

Jesteś hipokrytą, pacynką poruszaną przez Dziubińskiego i Wąsika, którzy znając życie zasadzą ci kopa na tyłek przy możliwej okazji. Tacy ludzie nie lubią dzielić się władzą.

absolut
7 lat temu

W przypadku gdy ten kandydat bez programu zostanie prezydentem przez pierwszy rok swojej kadencji po swieci na eliminacie ludzi swojego poprzednika. Beda zwalniani wszyscy! Od dyrektorow placowek podlegajacym prezydentowi przez nauczycieli, urzednikow az po sprzątaczki! Przez kolejny rok bedzie zastanawial sie co by tu w miescie zmienic. W trzecim roku bedzie staral ske o pieniadze z unii, ktorych i tak nie dostanie ze wzgledu na kiepskie pomysly a w czwartym roku bedzie budowal, kto wie czy skonczy… Jego jedynym celem jest zniszczenie czlowieka, ktory aktualnie zasiada na fotelu prezydenta.

Bobo
7 lat temu

To co napisał absolut to całkowita wizja pseudoprezydentury Kiełba.
Zwykły wyborca nic nie zyska, a straci. Zyskają znajomi, rodziny Kiełba, Wąsika, Dziubińskiego, sztabowców MMT, pracowników TVL (chociaż to jedna klika z pismakami z MMT).

Zobaczycie. Dalej głosujcie przeświadczeni, że plucie na obecnego prezydenta to jedyna droga na uczynienie z TBG miasta prosperity.

WALUŚ
7 lat temu

a ja mam nadzieję, że moi znajomi pracujący w UM nie będą mojej rodziny nakłaniać do głosowania na pana mastależa.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
39
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content