Wójt gminy Gębów Kazimierz Skóra udzielił poparcia Grzegorzowi Kiełbowi

– Chciałbym takiej normalnej, zwykłej współpracy i takich partnerskich zasad funkcjonowania – mówił wójt Grębowa, udzielając poparcia Grzegorzowi Kiełbowi, kandydującemu na urząd prezydenta Tarnobrzega.  – Miałem tego złe przykłady w przeszłości (…), bez konsultacji doszło do podziału majątku Kopalni Machów, w sposób wydaje mi się trochę nieładny, ja oczekiwałem dialogu – mówił wójt Skóra. Więcej w materiale video, zapraszamy

video: Piotr Morawski

 

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wyborca
7 lat temu

Przyłączyć Grębów do Tarnobrzega!

Markus
7 lat temu

Przyłączyć Tarnobrzeg do Grębowa!

Dzikovia
7 lat temu

Przeciwnicy pana Grzegorza Kiełba próbują prowadzić na forach „hejtowską” nagonkę, w kierunku ukazania pana Kiełba w złym świetle. Ucz sie panie Mastalerz od Pana Kiełba jak sie słucha czego ludzie potrzebują i jak sie z nimi rozmawia. Pan Kiełb nie odwraca sie dupa do rozmówców tylko jest otwarty. Takiego prezydenta w Tarnobrzegu nam potrzeba !

Pragmatyk
7 lat temu

Można napisać, że jeden wart drugiego, ale ja jednak chciałbym zaapelować do zdrowo myślących mieszkańców tbg o rozsądny wybór, żebyśmy nie mieli takiego stanu rzeczy jaki miał tutaj miejsce przez wiele lat…

Uprzedzając hejty, które tutaj pewnie na mnie zaraz polecą, napiszę, że jakimś szczególnym super fanem obecnego prezydenta nie jestem i kilka rzeczy na pewno można było lepiej zrobić, jednak w obecnej sytuacji staram się myśleć pragmatycznie i chcę widzieć dalszy (szybszy lub wolniejszy) rozwój miasta a nie jego degrengoladę.

MG
7 lat temu
Reply to  Pragmatyk

Dolaczam sie do wypowiedzi, ale patrzac na sklad (jeszcze nieoficjalny) RM degrengolada jest nie unikniona 🙁

polityk
7 lat temu

Grzegorz Kiełb jest gwarantem rozwoju naszego miasta, znam go już długie lata i wiem że dotrzymuje obietnic

Szpak
7 lat temu

Przykro to mówic , ale gorzej byc nie może – tak uważam. Dobry gospodarz sam sie obroni swoja pracą. Zycie pokazało, że nie chodzi o to, by wyprodukowac mnóstwo banerów, ulotek i propagandowych gazetek, sztuką jest zjednac sobie ludzi, którzy na wstepie obdarzyli zaufaniem. Weżmy przykład prezydenta Rzeszowa Ferenca SLdowca wybranego w pierwszej turze ( po raz kolejny ), który przekonuje swoich wyborców zaangazowaniem i własną pracą. Rzeszowianie nie sa świadkami nachalnej kampanii, prezydent nie zaprasza ich do oglądania siebie w sądzie, nie każe podziwiac w helikopterze, tylko zauwaza problemy zwykłych ludzi i je rozwiązuje. Dlatego Rezszów i inne, nawet mniejsze miasta sie rozwijają a my stoimy w miejscu. Chociaż nie, Ci ktorzy są blisko naszego wodza rozwijają sie i wzbogacają o działki, udane przetargi , super pensje itd.

Mieszkaniec TBG
7 lat temu

Podobnie jak co niektórzy ja również chcę zaapelować o mądry i przemyślany wybór, którego później nie będziemy żałować.

Mówiąc krótko: jeden uważa, że jest rozwój… drugi, że go nie ma… jeden będzie popierać tego, inny tamtego… można się tak spierać praktycznie w nieskończoność. Osobiście mieszkam w tym mieście od dawien dawna i wydaje mi się, że trochę poznałem środowisko oraz ludzi, którzy tutaj żyją i tworzyli jego historię. Dodając do tego obecną sytuację, która się stworzyła po I turze wyborów, mój wybór to stabilność i brak powrotu do tego co mieliśmy okazję już przeżywać przez wiele lat w przeszłości. Mam nadzieję, że tarnobrzeżanie wybiorą podobnie jak ja.

Rozum&Serce
7 lat temu

Ludzie zastanówcie się co wy robicie, chcecie żeby miastem rządził nieobliczalny Wąsik?(Kiełb to marionetka), ja dziękuje za taki wybór. Rozmawiam z ludźmi którzy głosowali na Stasiaka albo na Gospodarczyka(sam głosowałem na Wiktora). Każdy myślał że Stasiak przejdzie do drugiej tury i sprawa by była klarowna, a tu proszę. Ale w obliczu takiej niepewności wszyscy jednym chórem wolą Mastalerza niż tego furiata.

antyNM
7 lat temu

czy to prawda, że Pan Kiełb spotka się z Panem Stasiakiem w II turze? W mieście huczy o błędzie w jednej z komisji i mają liczyć na nowo…

wacek
7 lat temu

Ja tak jak wójt Grębowa też udzieliłem poparcia Grzegorzowi Kiełbowi i wraz z całą rodziną powtórzę to w drugiej turze.

Juli
7 lat temu

A ja mam propozycje dla tych, którzy uwazają, że mastalerz powinien pozostc na stanowisku prezydenta: obejrzyjcie sobie dokładnie wystąpienia tego bufona, to jak traktuje ludzi i przedsiębiorców włącznie z dziennikarzami.Obejrzyjcie sobie konferencję jego kolesia i poplecznika kołka.Obejrzyjcie sobie chociaż pare wystapień mastalerza na sesji rady miasta z jaką pogardą odnosi się do wszystkich, którzy mu nie schlebiają. Z mównicy na sesji okresla dziennikarzy mianem „dziennikarzyny”, „panci z Sandomierza” a wobec mediów niezaleznych pozwala sobie na zachowanie i słowa, które urągają wszelkim zasadom kultury. Że nie wspomnę o standardach stosowanych wobec opozycyjnych radnych. Od jakiegos czasu zachłystuje się wytykając z szyderstwem w głosi „omyłkę pisarską” gazecie Tarnobrzeski Niecodziennik. Zachłystuje się bo wygrał sprawe w sądzie że była tam jakaś nieścisłość. A co z jego „omyłką pisarską” na banerach wypie…nych na całe sciany bloków, że „powstało 1400 parkingów w miescie”??? Powyzej na tej stronie mozna sobie posłuchać konferencji kołka i dybusa jak przyznają, że „wkradł się tam błąd rzeczywiście ale teraz to juz nie będa przeciez tego zmieniać”. Mozna się tez dowiedzieć, że owe 1400 MIEJSC parkingowych a nie parkingów to równiez miejsca na udeptanej ziemi nad Jeziorem Tarnobrzeskim.Co z tą „omyłką pisarską” wprowadzająca w błąd mieszkańców Tarnobrzega i wyborców??? Czy mastalerz,… Czytaj więcej »

Narodowiec z Tarnobrzega
7 lat temu

„Wójt Grębowa udzielił poparcia Kiełbowi” ło matko boska a co to za ważna i decyzyjna persona mająca wpływ na Tarnobrzeg że G. Kiełb musiał jechać i prosić o łaskę, przychylność i błogosławieństwo! Jejku ja zawsze myślałem że to Grębów mógłby być osiedlem Tarnobrzega. Ciekawe czy Nadbereżny ze stalowej też był na takiej audiencji i ubiegał się o poparcie. Porażka. I nie piszcie że chodzi o współpracę bo to wójt Grębowa ma ważny interes aby jeździć do TBG a nie odwrotnie.

Ferdek
7 lat temu

Ciekawe czy pojedzie do Ordona prosić o wspólne zdjęcie. Jak na razie to ma poparcie dwóch metropolii 2 tyś Grębowa i 1,5 tyś Baranowa. Brawo ku…..a brawo. To tak jak by Kaczyński prosił o wsparcie Ziobro i Gowina.

Mirek
7 lat temu

A co z Markiem Mazurem? też miał wystąpić

Szpak
7 lat temu

Punkt 40 – Zacieśnienie współpracy z ościennymi samorządami w ramach Tarnobrzeskiego Obszaru Funkcjonalnego

– Zgoda buduje – to dewiza, która przyświeca nam, autorom stworzonego Tarnobrzeskiego Obszaru Funkcjonalnego. Nowa perspektywa, to możliwość zacieśnienia rozpoczętej już w mijającej kadencji współpracy między miastem Tarnobrzeg, a samorządami powiatu tarnobrzeskiego, czyli samorządami gmin Grębowa, Gorzyc, Nowej Dęby oraz Baranowa Sandomierskiego. Nowa perspektywa unijna daje nam nowe szanse i nowe perspektywy, środki dedykowane w ramach regionalnych inwestycji terytorialnych. Właśnie w tym celu stworzyliśmy w ramach zacieśnienia współpracy Tarnobrzeski Obszar Funkcjonalny.

Dziś Skóra rozwiał wszelkie wątpliwości co do współpracy głoszonej tak chętnie przez Mastalerza.Jaka to była współpraca,mogliśmy przez minione lata zobaczyć i przeczytać w wielu gazetach.Ladnie to wygląda w kampanii wyborczej a w życiu zgoła inaczej.Dziś to wszystko zdementował Skóra!

grębowszczak
7 lat temu

cóż takiego razem osiągną, nawet ścieżki rowerowej nie wiedzą jak zrobić dla mieszkańców obu gmin.

dix
7 lat temu

bufonada nic dobrego nie przyniosła miastu przez 4 lata, może rzeczywiście warto spróbować współpracy? Panowie sztabowcy, hę??

Gość
7 lat temu

Fajne poparcie: Kiełb jedzie do Skóry i za poparcie składa deklaracje że to Tarnobrzeżanie będą teraz dopłacać do dzieci z Grębowa i innych okolicznych gmin przebywających w naszych przedszkolach…
Panie Kiełb – przypomnę Panu bo chyba zapomniało się Panu – startujesz Pan do urzędu Prezydenta Miasta Tarnobrzega a nie Grębowa…
To o nasze interesy masz Pan dbać a nie Wójta Grębowa…

Po tej wypowiedzi mam nadzieję, że myślący nie oddadzą na pana głosu…

Ps.
Skóra coś wspomniał, że został pokrzywdzony, bo Mastalerz powinien się podzielić majątkiem Kompalni Machów – to co jak Pan zostanie prezydentem to oddasz pan trochę tego majątku?

olo
7 lat temu

właśnie od 1 września 2014 weszła w życie nowela, według której gmina zwróci sąsiedniej jednostce wydatki bieżące za wychowanie przedszkolne jej mieszkańca. Info za Rzeczpospolitą.

normalny
7 lat temu

Co za ciemni goście, szczególne Kiełb. Przytakuje Skórze że interesem dla Miasta i podatnika jest wykładanie kasy na czyjeś bachory. Przypominam że na to nie ma subwencji, jest to chyba zadanie własne Gminy czyt. podatnika. Wieśniak Skóra obraził się na Mastalerza bo nie dał mu części Kopalni. Kiełb przytaknie na wszystko bo nie ma o tym i wielu sprawach kompletnego pojęcia. W d…. mam takiego Prezydenta.

Sąsiad
7 lat temu

Grzegorzu Kiełb mój głos i moich bliskich masz,mam nadzieję że nie przyniesiesz wstydu.Trzymam kciuki 😉

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
22
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content