Grzegorz Kiełb czy Norbert Mastalerz? Na kogo zagłosujesz? (sonda)

30 listopada w drugiej turze wyborów na urząd prezydenta Tarnobrzega zmierzą się Grzegorz Kiełb (KWW Moje Miasto Tarnobrzeg) i Norbert Mastalerz (popierany przez Platformę Obywatelską). Kogo wybierzecie przy urnach? Zapraszamy do udziału w sondzie. Głosowanie potrwa do niedzieli włącznie.

Na kogo zagłosujesz w drugiej turze wyborów na urząd prezydenta Tarnobrzega?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Subskrybuj
Powiadom o
119 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
tbg
7 lat temu

Do wszystkich którzy z taką lubością będą głosowali na Kiełba – macie rację i krótką pamięć………..12 lat Tarnobrzeg kwitnął i się rozwijał cudownie przyszedł Mastalerz i to przez 4 lata spieprzył Teraz Dziubiński z ekipą wraca i będzie to naprawiał 🙂 i znów będzie cudownie.Nie lubię obecnego za jego butę i chamstwo,ale zobaczymy co będziecie pisać za cztery lata,bo ja niestety znam z bliska tę nową-starą ekipę i wiem jak będą wyglądały ich rządy.Nie straszę nikogo ,bo uważam że wynik wyborów jest już rozstrzygnięty.Tylko niech każdy piszący zapiszę sobie swoje opinie w pamięci komputera i niech sobie je przeczyta za cztery lata………….. ot taka mała refleksja………

tropiciel idiotologii
7 lat temu
Reply to  tbg

Zgadzam się z wypowiedzią E-ftalo z Forum Tbg cyt: ” No aż się nie chce wierzyć ,jak wyborca Stasiaka może mieć wątpliwości czy głosować na Mastalerza? Nie rozumiesz,że Kiełb to nie jest jeden człowiek tylko cały zespół ludzi którzy wspólnie będą podejmować decyzje.Tworzą silny zespół i mają szerokie kontakty także poza miastem i w województwie.Tylko ktoś kompletnie nieoczytany ,nieobeznany,nie przeglądający mediów lokalnych może wypisywać takie bzdury na temat pana Kiełba” Uważam też, że teraz po zjednoczeniu sił, z czego bardzo się cieszę (bo w ten sposób Kiełb zyskuje poparcie Rady Miasta zdominowanej przez PIS)Kiełb ma szansę na rzeczywiste i skuteczne rządy w mieście. Wątpię aby Wiktor Stasiak został viceprezydentem.Ma niezagrożony fotel dyrektora za niezłe pieniądze.Pan Dziubiński jest statecznym emerytem i radnym , na pewno pomoże nowemu prezydentowi i wesprze go z poziomu Rady(może będzie przewodniczącym?)więc chyba jednak stare nie wróci. Natomiast co do W.Wąsika.Jest likwidatorem gdzieś poza Tbg.Wszyscy wiemy, że likwidatorzy zarabiają kokosy więc chyba byłby idiotą gdyby narażając się na niepewny polityczny stołek za mniejsze pieniądze niż ma obecnie i poddawany ciągłej niepewnej ocenie i presji wyborców chciał zasiąść we władzach miasta.Wójtowicz? Już przeprowadził się do Krakowa.On tam się zakorzenił.Po co miałby tu wracać?Czekam z niecierpliwością i zaciekawieniem co… Czytaj więcej »

Kodex
7 lat temu

Ale wy jesteście głupi i naiwni, wydymają was bez wazeliny, hehe

Andre'
7 lat temu
Reply to  Kodex

Tu nie chodzi o jakiekolwiek zagrozenia dla miasta i jego mieszkancow ale o wybor gospodarza miasta ktory wraz z radnymi i zespolem doradcow doprowadzi miasto i okolice do miejsca ktore na mapie Polski bedzie widoczne. Moim zdaniem p. Mastalerz poza budowa swojego domu, dojazdem do niego i obstawieniem sie sasiadami z grupy „wladz miasta” nie zrobil za wiele. Przypisal sobie jedynie za sukces projekty rozpoczete za poprzednich gospodarzy miasta. Przykre tylko jest to ze nie zdazy juz nazwac ulicy przy ktorej mieszka ulica Mastalerza.
W zwiazku z tym uwazam ze nalezy zaufac nowyemu zespolowi ktory poprawi stosunki pomiedzy gospodarzem miasta p.Grzegorzem Kielbem a mieszkancami. Nalezy wiec oddac glos na p. Grzegorza i przywrocic nasze miasto do rangi miasta w ktorym bedziemy zyc radosnie i bezpiecznie. Dziekuje.

tbg
7 lat temu

Do Tbg. właśnie jak sam to napisałeś, wraca Dziubiński z ekipą… Ty chyba pomylony człowieku jesteś jak chcesz zeby miastem rządziłą czyjaś marionetka, tu kandyduje Kiełb a nie Dziubiński, ludzie opamiętajcie sie, podatków i tak wam nie obniży… eh.

Szpak
7 lat temu
Reply to  tbg

http://nadwisla24.pl/2014/11/21/tarnobrzeski-pis-poparl-kandydature-grzegorza-kielba-na-prezydenta-tarnobrzega-video/
Na samym końcu pada deklaracja, że nie bedzie wiceprezydenta Dziubińskiego ani Wąsika, chyba że tak przywykłeś do oszustw i manipulacji obecnej władzy, że już nikomu nie jesteś w stanie uwierzyć.

ano
7 lat temu

Ludzie kochani.Już zapomnieliście jak powódź była.Pan prezydent dziubiński sobie na imprezce hulał a tu jego wioskę czyli sobów zalało .Szkoda że niektórzy z was krótką pamięć mają .Kiełb to nie rzaden człowiek do pełnienia władzy,nawet nic z sensem nie potrafi powiedzieć.Szkoda mi was,ale jak kto woli niech zrobi ,tylko dobrze .

WALUŚ
7 lat temu

i jeszcze raz powiem… wolę jąkającego i czytającego z kartki człowieka, który będzie musiał się zmierzyć z nową rzeczywistością, A NIŻELI SUPER AKTYWNEGO, nowoczesnego, wyszczekanego… a zresztą – idę spać…

Batman
7 lat temu
Reply to  WALUŚ

przed spaniem nie zapomnij się odlać

waluś
7 lat temu
Reply to  Batman

Ty to masz łeb… osła !

Kizia Mizia
7 lat temu
Reply to  waluś

Waluś, nie napisałeś czy się odlałeś, a to ważne.

WALUŚ
7 lat temu
Reply to  Kizia Mizia

no KIZIA odlałem skoro Cię to aż tak bardzo mierzi…

gość
7 lat temu

Popieram to co napisał tbg. Nie darzę sympatią NM, ani GK, jednak ten drugi jest tak niewychowany, że czasami żal mi go. Niestety jest on pryncypałem Pana WW, od którego chamstwa się uczy (sporo mu jednak brakuje). A jeżeli chodzi o mnie to ciężko mi będzie stawiać krzyżyk, ale postawię na mniejsze zło (NM).

NIE
7 lat temu

Wybór między ebolą a aids. Nie chcę ani jednego ani drugiego. Amen

brrr
7 lat temu

@ano zanim zaczniesz pisać na forum proponuję zaopatrzenie się w słownik języka polskiego. Polska język trudna język.

obsereator
7 lat temu

Oczywiście Mastalerz.Dziekuje za wcześniejszą władzę, a co oni tak zrobili dla Tarnobrzega? Kiełb i Wąsk to porażka.

Paweł
7 lat temu

Jak źle z pamięcią co u niektórych…
Kiełb to marionetka na usługach ekipy Dziubińskiego. Nie wierzycie.
Nie trzeba daleko szukać, proszę:

Zarząd Stowarzyszenia Moje Miasto Tarnobrzeg:
Wojciech Wąsik – Prezes Zarządu
Jan Dziubiński – Wiceprezes Zarządu
Dariusz Bożek – Wiceprezes Zarządu
Paweł Wolski – Skarbnik Zarządu
Andrzej Wójtowicz – Sekretarz Zarządu

Komisja Rewizyjna:
Marian Cąpała
Stanisław Dojka
Jan Buczek

Zobaczycie obstawkę stanowisk powyższymi nazwiskami. A wy się łudzicie, że Kiełb sprowadzi wielkich inwestorów…

Szpak
7 lat temu
Reply to  Paweł

http://nadwisla24.pl/2014/11/21/tarnobrzeski-pis-poparl-kandydature-grzegorza-kielba-na-prezydenta-tarnobrzega-video/
Posłuchaj, szczególnie zakończenia i dopiero zabierz głos. Bo sam jazgot juz nie robi wrażenia.Może czas wypowiadac sie merytorycznie, a nie puszczać obiegowe plotki.

F.
7 lat temu

Dziubiński, Lenard, Wąsik – ludzie!!!! Tylko nie ta klika kolesiów!

Tarnobrzeg
7 lat temu

Wąsik na likwidatora kopalni, tak piszą na innych forach, prawda to ?, jak tak no to k….aa pięknie.

olo
7 lat temu

Nie wiadomo czy to prawda, ale może nie taki diabeł straszny jak go malują.

http://supernowosci24.pl/co-dalej-z-prezesem-zum-u/

Juli
7 lat temu

Czyżby klakierów mastalerza przeraziły powyższe wyniki sondy ze tak napie….lają
na Pana Kiełba? Nic wam to nie da, nie zakrzyczycie całego Tarnobrzega razem ze swoim msciwym panem!
Panie Kiełb trzymamy kciuki, powodzenia!!!!

PCK
7 lat temu

Ja tylko wypowiem się jako człowiek który oddaje krew dla innych. Zlikwidował Wąsik punk krwiodawstwa w Szpitalu. Prosiliśmy i błagaliśmy. Można było. Powiedziano nam że miejsce potrzebne na oddział szpitalny…do tej pory stoją pomieszczenia puste. Mastalerz załatwił to od reki. Przykładów można mnożyć . Nie dla Wąsika, Kiełba i Dziubińskiego

DPack
7 lat temu

Kiełbki nabijają punkcicki kłamczuszkowi 🙂

tbg
7 lat temu

A ja mam wrazenie ze oprocz wpisow sztabowcow z obu stron pisza tutaj tez normalni ludzie, bo sie boja nowej – starej ekipy dla Tarnobrzega.

tarnobrzeżanin
7 lat temu

Ja powiem tylko tyle Pan Mastalerz i jego rządy to wielkie BAGNO przychylność mają jego znajomi i kolesie taka jest PRAWDA! Przykładem jest zakaz nauki pływania na miejskim basenie dlaczego -dlatego, że kilkunastu młodych ambitnych i zdolnych instruktorów pływania chciało coś robić w naszym mieście. To nie spodobało się Panu kolesiom i znajomym Pani Naczelnik Wydziału Kultury i Oświaty i przy akceptacji króla Norbusia 1 Pani Naczelnik robi przysługę swoim kolesiom! DOŚĆ TEGO

xrl
7 lat temu

No NO Dziubek sprzedał pół Tarnobrzega a drugą Kiełbik sprzeda . Przyjadą pługi będą resztę kazać zaorać a nas do Grębowa . Był TARNOBRZEG miastem a będzie wsią!!!!!!!!!

katon.pl
7 lat temu

Przez takich Panów jak Mastalerz i jego dworzanie moje dzieci zmuszone były szukać pracy : jedno poza granicami kraju , a drugie poza Tarnobrzegiem.
Wychodziłem ścieżki do Urzędu Miasta i Prezydenta z prośbą o załatwienie kilku drobnych ale ważnych spraw dla mojego osiedla – wynik kilka pism od podrzędnego urzędnika z których wynikało że maja nas w d…..e .
ZAGŁOSUJĘ NA PANA KIEŁBA !!! ,który jako pierwszy kandydat w dziejach tego miasta odwiedził Nasze osiedle i wysłuchał jego mieszkańców. Czy pozytywnie rozpatrzy nasze problemy- zobaczymy – rozliczymy go za 4 lata .

masakraPL
7 lat temu
Reply to  katon.pl

Co Ty człowieku wypisujesz? Jakie rozliczenie za 4 lata. Rządzenie miastem to nie uprawa truskawek(wyrosną albo nie wyrosną) uda się albo nie uda. Tarnobrzega nie stać i nie może sobie pozwolić na zmianę władzy! Czemu ten naród taki głupi? Wystarczy przejść się po domach i szczekać populistyczne hasełka i tak zdobywa się głosy? O czym to świadczy? O kandydacie, który wie, że naród głupi u ufny i można obiecać gruszki an wierzbie, wytknąć niepowodzenia poprzednika które notabene ma każdy, każdy ma sukcesy i porażki. Czy o wyborcach, którzy są zwyczajnie głupi i nie potrafią w podstawowy sposób przeanalizować tego co dany kandydat robi lub zrobić może. Radzę przeanalizować raz jeszcze 4 lata rządów Mastalerza i ocenić czy faktycznie było tak źle jak ogólnie się ujada. Nie sztuką jest naobiecywać i zrazić ludzi hasełkiem ” Wybierzta mnie bo tamten jest zły” Czemu ludzi zamiast poznać historię kandydata, jego zaplecze, program, możliwe kontakty i możliwości załatwienia czegoś dla miasta. Po prostu w ciemno głosują na zasadzie „na złość” obecnemu. A za 4 lata będzie narzekanie, że jest ch**** a sami ludzie wybieracie! I co najgorsze teraz chcecie wybrać opcję żeby było bardziej ch*** niż teraz. Ale po co cała moja gadka, naród… Czytaj więcej »

katon.pl
7 lat temu
Reply to  masakraPL

A świstak siedzi i zawija swoje sreberka……..
Zmienić Mastalerza —- a łyżka na to NIEMOŻLIWE !!!!
Kontakty P.Mastalerza na co się przydały miastu to wszyscy wiemy : posadki dla miernych ale wiernych ,stadiony , balangi , TPPT za 45 mln i dwa miejsca pracy, odprawy i nagrody, poprawianie poprawionych po powodzi dróg i chodników, zlewamie i odstraszanie inwestorów vide: tesco , Mrówka przeciąganie postepowań administracyjnych, nepotyzm, autorytaryzm, kolesiostwo, zmiana barw partyjnych byleby tylko utrzymać się przy korycie i wile innych ciemnych sprawek—-
jeżeli Waść tego nie widzisz toś ślepiec albo onanista umysłowy – ODDAM GŁOS NA P.KIEŁBA !!!!

masakraPL
7 lat temu
Reply to  katon.pl

Bardzo wzniosly i barwny jezyk pan uzywasz, tylko czy ze zrozumieniem? Moje zdanie to czysty realizm i chlodne podejscie do tematu, a nie rozchwiane emocje i latwowiernosc na poziomie gimnazjum. Bez odbioru.

patelmiszcz
7 lat temu

oczywiste jest,że mastalerza powinno się rozliczyć za te 4 lata.
i zabronić wstępu do Tarnobrzega.niech wraca skąd przyszedł.

masakraPL
7 lat temu

Rozumiem, że tak niechciany i krytykowany J.D. też został rozliczony 4 lata temu? A teraz wraca do władzy tylko, że pod inną postacią…i to Ci pasuje? Oj krótka pamięć… Ja nie twierdze, że Mastalerz nas zbawi. Ja twierdze, że ludzie są głupi i głupio wybierają (głupio argumentują swoje wybory), bez żadnej odpowiedzialności za swoje głosy.

Pan Wyborca
7 lat temu

Nie zagłosuje na Kiełbia! Zagłosuje przeciwko Mastalerzowi!

Darek
7 lat temu
Reply to  Pan Wyborca

Zauważam sprzeczność twojej wypowiedzi.

Lepiej wrzućcie nieważny głos, niż oddawać go na tego oszołoma, któremu źle z oczów patrzy

Misiek
7 lat temu

Do kibiców, Kiełb podobno chce zlikwidować klub Siarka Tarnobrzeg i połączyć go ze stalą żeby w stalowej była ekstraklasa.

vertigo
7 lat temu
Reply to  Misiek

Podobno też planuje połączyć ciebie z pantofelkiem aby przeprowadzić eksperyment kto ma większe IQ.

zeniu
7 lat temu

No to już po naszej siarce brawo idzie na lepsze !!!!

Misiek
7 lat temu
Reply to  zeniu

całe miasto o tym mówi, kibice chcieli na złość zrobić Mastalerzowi, a będą jeździć na mecze do stalowej, za darmo by mu nie dał poparcia..

Szpak
7 lat temu

Oj Misiek , to na pewno programu Kiełba nie czytałes, tylko tu podjudzasz. Oczywiscie, że będzie stawiał na sport, tylko nie będzie latał na mecze helikopterem.

nius
7 lat temu

To teraz Lenard nam podniesie czynsze bo ma być druga Warszawa.No i musi odrobić Kiełbika to co sponsoruje.

dr
7 lat temu

Przecież w wywiadzie z Luckiem powiedział wyraźnie że połączą siły co do sportu. A stalówka ma nad nami przewagę wiecie o czym mówię. . Będą u nas na stadionie grać piłkarze stalówki.

Arnia
7 lat temu

Gdzie w internecie można przeczytać o Kiełbie? Jaki ma życiorys, jakie doświadczenie samorządowe. Kto to w ogóle jest? Brak informacji w internecie o człowieku oznacza, że go niema. To taki Staś Tymiński z 89 roku.

joli
7 lat temu
Reply to  Arnia

Co ty chcesz jego życiorys na internecie to drugi Tymiński z lat 89 z czarną teczką pustą !!!!

ujytf
7 lat temu

Kiełb likwiduje na start klub sportowy siarka. Brawo kibice juz załatwiliscie sami siebie mówiłem szafie ze nigdy kiełb bo bedzie tragedia niegłosujcie na kiełba zreszta jego przeszłosc jest bardzo zła a jego kochanica co z nią……..gdzie jest

MAR
7 lat temu
Reply to  ujytf

Bo wrócił do żonki żeby na banerach pokazać jaka przykładna rodzinka .Tylko jak siedział z kochanicą to zapomniał że ma żonę i dzieci.Jak do wyborów to przypomniał sobie o rodzinie.

asd
7 lat temu

wybór ciężki bo jeden i drugi kandydat tak serio to wart siebie wzajemnie:) jednak dam szanse p.Kielbowi (mam świadomość jego współpracowników) bo za 4 lata Mastalerza nalezy sie mu solidny kop w……

atu
7 lat temu
Reply to  asd

Jak siarka ma być w czwartej lidze za Kiełba to wystarczy nam stadion pod lasem .

Edi
7 lat temu

Kiełb nie jest kandydatem moich marzeń, sporo mu brakuje, to prawda. Jest jednak ambitny i ma doswiadczenie w administracji samorządowej.Zaprzeczył tez plotkom rozpuszczanym przez ludzi mastalerza (również na tym forum)że zrobi dziubińskiego i wąsika swoimi zastepcami. Zaprzeczył wyraźnie i publicznie. Dlaczego więc ma nie zasługiwać na zaufanie? Czy tylko dlatego że mastalerz ze swoją świtą nie chcą się oderwać od koryta? średźko, malicki, gruba rybka i cała ta banda nierobów zajmują się tylko opluwaniem w internecie Kiełba i straszeniem ludzi dziubińskim. I biorą za to pensje. Zachowują się przy tym (włacznie z nierobem grązem)jakby miasto było ich własnością.Za ten cały dwór Mściwego Pana i Wladcy Absolutnego pięknie dziękuję. Kazdy będzie lepszy od nich.Może najlepszym kandydatem Kiełb nie jest ale na pewno jest lepszym od tej zgrai chamskich cwaniaków. Zagłosuję na Kiełba, moja rodzina i przyjaciele też.

Neo
7 lat temu

Panie Kiełb, ma Pan mój głos i nie tylko mój ale wielu osób które znam i ich rodzin. Trzeba dać szansę komuś nowemu. A na ocenę przyjdzie czas za 4 lata i tyle w temacie.

FC
7 lat temu

Głupi ten naród, głupi…

zimna woda...
7 lat temu

Patrzac po zdjeciach dodawanych na portalu i sposobie przedstawiania informacji wydaje mi sie, ze nadwisla24 stalo sie stronnicze w strone (patrz strona glowna ;)). Spadam stad a jutro debata to moze tam w koncu merytoryke podejmiemy bo ciekawi mnie teoria ekonomii Grzeska Kielba bo otwieracjac ksiazke na jednej stronie wypada doczytac chociaz i ta druga i trzecia… zlota zasada „z pustego i Salomon nie naleje” a przypominac nie musze, ktora ekipa miejskie spolki rozsprzedala francuzom i austriakom a jakby tego bylo malo dlug na 100mln zostawila? Doradzam zweryfikowac populistyczne hasla i samemu wyrobic opinie na podstawie czegos wiecej niz tylko obietnic bez pokrycia i zawisci do drugiego czlowieka. Pozdrawiam.

Leo
7 lat temu

Cysorz ma boską legitymację władzy, nikt go nie jest w stanie usunąć! Nawet debatuje sam ze sobą.

atu
7 lat temu
Reply to  Leo

Jeżeli Kiełb ma taki program to czego boi się stanąć do debaty !!!

Leo
7 lat temu
Reply to  atu

A Ty byś się nie bał debatować z namiestnikiem Boga na ziemi?

atu
7 lat temu
Reply to  Leo

Jeżeli bym miał dobry program to bym stanął bez problemu a nie chował się jak szczur po kontach..

Leo
7 lat temu
Reply to  atu

A gdyby cysorz na debacie częstował kurarą to Twój dobry program odniósłby sukces?

Robek
7 lat temu

Nadwisla24.pl ewidentnie stało się tubą Kiełba. Jakoś na innych portalach,tylko artykułów o tym oszołomie nie widuję…

aut
7 lat temu

Mamy mieć Prezydenta,który boi się debaty? tylko tchórz tak postępuje.Niech uniesie rękawice a nie chowa się. Nie miał wiele do powiedzenia dziennikarzom,ot cały pan Kiełb

znu
7 lat temu

DO WSZYSTKICH PAŃ CO CZEKAJĄ NA KSIĘCIA NA BIAŁYM KONIU. KOŃ ZDECHŁ WIĘC PANIE IDĄ PIESZO .TAK BĘDZIE Z KIEŁBEM!!!

Koniuszy
7 lat temu
Reply to  znu

Pod Mastalerzem, to każdy koń złamałby kręgosłup

obserwator
7 lat temu

Obserwując rządy NM przez cztery długie lata jedno mogę powiedzieć: wiocha w stylu Korei. Kim- Zong – Um- Masztalenko nie znosi krytyki i odmiennego zdania. Nie potrafi rozmawiać z inaczej uważającymi ludźmi.
Tak się zaufał w sobie, że nawet srać chodzi z własnym portretem namalowanym przez nadwornego malownika.

Misiek
7 lat temu

przeraża mnie poziom komentarzy zwolenników pana Kiełba, z taką bandą ludzi popierających proponuje iść do zoo..a nie do urzędu miasta..

obserwator
7 lat temu

Może skupmy się nie na tym, kogo lubię, a kogo nie, tylko raczej na tym, czy Tarnobrzeg stać na zmianę prezydenta. Bo jedno co jest pewne, gdy nastaną rządy Kiełba- wszystko co zrobił Mastalerz jest do bani i trzeba to zniszczyć. I w ten sposób zamiast iść naprzód cofniemy się 4 lata wstecz!!!

Kordian
7 lat temu
Reply to  obserwator

Skoro było stać na milionowe pensyjki dla kolesi Mastalerza, to i będzie stać na skromność Grzegorza Kiełba. Tarnobrzeżanie oczekują, skromnego i oszczędnego prezydenta, który choć raz się zastanowi nim wyda publiczną złotówkę.

xrl
7 lat temu

Kiełb przecież to jest lalką którą za linki będzie pociągał Wąsik i Dziubiński on jest zerem nikim absolutnie nie głosujcie na Kiełba bo miasto padnie sport padnie bezrobocie wzrośnie. Teraz Mastalerz dał prace wielu osoba codziennie przyjmował po 20 30 osób każdemu pomógł wiem to bo znam te osoby tylko Mastalerz .

Szpak
7 lat temu
Reply to  xrl

I znowu ta sama propaganda. Może czas słuchać tego co deklarują ci, którzy chcą przywrócenia normalności w tym upadającym mieście? Wsłuchaj sie w zakończenie, gdzie wyrażnie pada informacja o tym, ze to wymysł propagandy Mastastalerzowej, by wiceprezydentem mieli byc Wąsik czy Dziubiński.
http://nadwisla24.pl/2014/11/21/tarnobrzeski-pis-poparl-kandydature-grzegorza-kielba-na-prezydenta-tarnobrzega-video/

xrl
7 lat temu

Pan Kiełb nic nie zrobi…mówi się ze Pan Mastalerz jest zawistny i mściwy a jak wygląda gazetka Pana Kiełba? Powinna mieć zmieniony tytuł z Niecodziennika na Anty-Mastalerz bo ta gazeta jest wydawana tylko w jednym celu by zniszczyć człowieka…i taki ktoś ma zostać prezydentem…ludzie… ZASTANÓWCIE SIĘ I PRZEMYŚLCIE NA KOGO GŁOSOWAĆ..

Gabi
7 lat temu

Kolezanka z urzedu mówiła mi że wszyscy pracownicy mają polecenie żeby klikać tutaj w te punkty dla mastalerza żeby mu poparcie rosło. Ci ze spółek tez mają klikać ale w urzedzie już się czuje ta przegraną. Wszyscy mówią że nagle mastalerz się zrobil na pokaz taki kulturalny i miły ale jak ludzie nie widza to podobno masakra!

Urzędnik
7 lat temu
Reply to  Gabi

Pan gaduła wymyśla rożne sposoby na podniesienie swoich notowań ale mało kto chce główna słuchać. Pycha, buta, chamstwo i zamordyzm odchodzi do lamusa. Idzie nowe, jest już coraz bliżej.

D.
7 lat temu
Reply to  Urzędnik

Tarnobrzega nie stać na zmianę rządów. Nie chcę w tym mieście Wasika, Jaśka Dziubińskiego, Lenarda. Kiełb to pacynka na ich usługach, stare lisy w*y*d*y*m*a*j*ą go bez wazeliny..

gość
7 lat temu
Reply to  Gabi

A koleżanka nie wspomniała jak Pan GK wysyła maile do swoich byłych współpracowników, żeby „srali już w gacie,bo on idzie…”, nie wspomniała koleżanka, jak Pan GK spieprzył plany zagospodarowania przestrzennego Tarnobrzega, „dzięki” czemu TESCO się wycofało,że nie ma kanalizacji na Borowie, o tym że Pan GK wynosił dokumenty z urzędu, których nie mógł ruszać … o tym nic nie mówiła?

Heniek Sztygar
7 lat temu
Reply to  gość

Tesco wycofało się dlatego, że firma miała problemy finansowe i nie opłacało się jej inwestować w wymuszony przez Norbiego offset.

Jeszcze trochę a zaczniecie opowiadać o tym, że przez Kiełba Siarkopol padł 🙂

obsereator
7 lat temu

Możecie pisać różne rzeczy głosuje na Mstelarza.

tarnobrzeżanin
7 lat temu

Panie Grzegorzu ma Pan głos mój i wielu mieszkańców, możecie pisać co chcecie na Pana Kiełba lecz mieszkańcy mają dość pychy Pana Mastalerza!

Heniek
7 lat temu

Wszystko jasne, kiełb aut. Głos na Norberta Mastalerza.

Mam dość kolesiostwa, hochsztaplerów z PiS i TSM.

bezradny
7 lat temu

Mastalerz- dajcie mu szanse NIECH DOKOŃCZY TO CO ROZPOCZĄŁ.A Pan Kiełb chce wygrać wybory oszczerstwami konkurenta już widać właśnie jaka będzie ta jego polityka.chce się dokopać do koryta a póżniej będzie miał nas w dup..

Wyborca
7 lat temu

Jestem za Mastalerzem Kiełb stchórzył nie przychodząc na debatę a jego popisy w TVL z Panią Kociubą przechodzą ludzkie pojecie są stronnicze i jednostronne.Telewizja finansowana przez spółdzielnię mieszkaniową czyli przez nas powinna być obiektywna a nie jak to się dzieje w tej chwili jednostronna. Pani ,,redaktor” sięga dna w swoich przekazach i wywiadach z Panem Kiełbem jestem zniesmaczony od dzisiaj nie oglądam TVL!!!! Wyborca.

tarnobrzeżanin
7 lat temu

Głosujmy wszyscy na Pana Grzegorza KIEŁBA Pan Mastalerz pokazał już przez ostatnie 4 lata na co go stać i jakim jest aroganckim i pełnym pychy człowiekiem! Dla niego liczą się tylko koledzy i układy, a zwykłego mieszkańca to zauważa jak są WYBORY! DOŚĆ PANIE MASTALERZA MIAŁ PAN SWOJĄ SZANSĘ I JA PAN ZMARNOWAŁ!

ehhh
7 lat temu

ta marionetka kiełbowska niech idzie do cyrku !

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
119
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content