Tarnobrzeg: Trzech mężczyzn pobiło 63-latka, mężczyzna w skutek odniesionych obrażeń zmarł

Najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie sprawcy, którzy w miniony piątek dotkliwie pobili 63-letniego mężczyznę. Niestety tarnobrzeżanin w wyniku poniesionych obrażeń zmarł. Sprawcami przestępstwa okazali się mężczyźni w wieku 30, 33 i 45 lat. Policjanci ustalili i zatrzymali podejrzanych zaraz po zgłoszeniu zdarzenia.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo–Śledczego z udziałem prokuratora wyjaśniają okoliczności pobicia ze skutkiem śmiertelnym 63-letniego mężczyzny. Jak ustalili policjanci w piątek około godziny 17, sprawcy zaatakowali starszego mężczyznę gdy przyszedł do miejsca, w którym śpią bezdomni. Pokrzywdzony chciał w noclegowni spędzić noc, jednak mężczyźni, których tam zastał nie wyrazili zgody. Gdy pokrzywdzony wyszedł mężczyźni dotkliwie go pobili. Niestety, jak się okazało tarnobrzeżanin w wyniku doznanych obrażeń zmarł.

Policjanci, którzy natychmiast zajęli się tą sprawą, zatrzymali sprawców. Okazali się nimi trzej mężczyźni w wieku 30,33 i 45 lat. Na wniosek Policji i Prokuratury Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu wobec trzech zatrzymanych sprawców po zapoznaniu z materiałami sprawy zastosował tymczasowy areszt. Postępowanie w tej sprawie nadal prowadzą policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu pod nadzorem prokuratury.

Za popełnione przestępstwo sprawcom grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x