Dwa złote medale Karoliny Pęk w argentyńskim Tango Cup XII

Tenisistka stołowa IKS Jeziora Tarnobrzeg Karolina Pęk wywalczyła dwa złote medale podczas Międzynarodowych Mistrzostw Argentyny – Tango Cup XII 2014 osób niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Zawody rozegrane zostały w Buenos Aires.

Młoda reprezentantka Polski medale wywalczyła w turnieju indywidualnym w klasie startowej 6-10 i w turnieju drużynowym wraz z Małgorzatą Jankowską w klasie 8-10.

Ostatnim startem w sezonie 2014 dla tarnobrzeskich tenisistów będą Drużynowe Mistrzostwa Polski, które rozegrane zostaną w dniach 5-7 grudnia w Drzonkowie. Klub IKS reprezentować będą: Karolina Pęk wraz z drużyną I IKS Jezioro Tarnobrzeg (w składzie Krzysztof Żyłka, Maciej Nalepka, Karolina Pęk, Paweł Mazuryk i Mariusz Matejek) i II IKS Jezioro Tarnobrzeg (w składzie Janusz Chamot, Emilia Kotarska, Łukasz Delekta, Dawid Sowa)
– Jedziemy by walczyć o kolejny medal Drużynowych Mistrzostw Polski – zapowiada Rajmund Zięba, prezes klubu.

foto&info: IKS Jezioro Tarnobrzeg