Siarka przegrywa z liderem w Katowicach 1:3

Siarka Tarnobrzeg przegrała w Katowicach z miejscowym Rozwojem 1:3 (1:1) w meczu 18 kolejki II ligi. Był to pierwszy meczu rundy wiosennej rozegrany awansem jeszcze w tym roku.

Wynik meczu otworzył w 32 minucie Robert Tkocz, zdobywając bramkę po błędzie jednego z obrońców Siarki. Jeszcze w pierwszej połowie Siarka wyrównała, po dośrodkowaniu od Tomasza Persony piłkę w bramce umieścił Robert Tunkiewicz. W 60 minucie do bramki Artura Melona trafia Mateusz Mazurek, dając gospodarzom jednobramkowe prowadzenie. O losach spotkania przesądziła bramka zdobyta przez Przemysława Gałeckiego w 84 minucie.

W ostatnim meczu w tym roku Siarka podejmie na własnym stadionie Nadwiślana z Góry. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 29 listopada, początek godz.12.

ROZWÓJ KATOWICE – SIARKA TARNOBRZEG 3:1 (1:1)
1:0 – Tkocz 32′
1:1 – Tunkiewicz 43′
2:1 – Mazurek 60′
3:1 – Gałecki 84′

żółte kartki: Więcek, Stępień, Truszkowski, Persona, Tunkiewicz

Rozwój Katowice: Soliński – Kapias, Szymiński, Gałecki, Winiarczyk, Bella (46′ Gielza), Gacki, Szkatuła (86′ Wawrzyniak), Tkocz (89′ Niedzielski), Mazurek (74′ Nowotnik), Wróbel
Siarka Tarnobrzeg: Melon – Stępień (71′ Bochenek), Walencik, Nadolski, Persona, Frankiewicz (71′ Cicman), Stefanik, Tunkiewicz (84′ Ciećko), Więcek (84′ Parobczyk), Chwastek, Truszkowski

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 18 KOLEJKI II LIGI: Legionovia Legionowo – MKS Kluczbork 1:3, Okocimski Brzesko – Wisła Puławy 0:0, Stal Stalowa Wola – Limanovia Limanowa 1:1, Błękitni Stargard Szczeciński – Górnik Wałbrzych 2:1, Znicz Pruszków – Nadwiślan Góra ?, Puszcza Niepołomice – Kotwica Kołobrzeg ?, Raków Częstochowa – Energetyk ROW Rybnik ?, Stal Mielec – Zagłębie Sosnowiec ?

źródło: Lajfy.com