Pijani kierowcy na drogach Powiatu Tarnobrzeskiego. Rekordzista miał 3,08 promila alkoholu w organizmie

Od piątku tarnobrzeskiego policjanci zatrzymali pięciu nietrzeźwych kierowców. Rekordzistą okazał się 48 – letni mieszkaniec gminy Baranów Sandomierski. Kierował on fiatem cinquecento mając 3,08 promila alkoholu w organizmie.

Wczoraj przed godziną 13, policjanci pełniący służbę na terenie gminy Baranów Sandomierski zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fiatem cinquecento. 48 – letni mężczyzna był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego 3,08 promila alkoholu w organizmie. Kierowca pojazdu przyznał iż spożywał alkohol, jak tłumaczył są Andrzejki.

Mniej bo 1,32 promila alkoholu w organizmie miał 58-letni kierowca opla astry, którego zatrzymali policjanci do kontroli drogowej w sobotę, po godzinie 15, na drodze krajowej nr 77 w miejscowości Trześń.

Za kierowanie po wpływem alkoholu odpowie też 41 – letni kierowca nissana primery. Mężczyzna został zatrzymany po godzinie 8, w Stalach w gminie Grębów. Badanie alkomatem wykazało u niego 1,38 promila alkoholu w organizmie.

Na przejażdżkę pod wpływem alkoholu wybrał się 33 – letni rowerzysta. Policjanci ruchu drogowego zatrzymali mężczyznę w miejscowości Żupana w gminie Grębów w niedzielę po godzinie 9. Urządzenie wykazało u niego 0,56 promila alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili, że mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów w tym rowera.

O,46 promila alkoholu wykazało urządzenie u 59 – letniego kierowcy volkswagena golfa, którego policjanci zatrzymali do kontroli drogowej na drodze krajowej nr 77 w Trześni w gminie Gorzyce. Wszyscy kierujący poniosą odpowiedzialność karną za popełnione przestępstwo.

Wszystkim grozi  kara pozbawienia wolności do lat 2.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Malmsteen
6 lat temu

To efekt ostatnich wyborów – musieli sobie golnąć, żeby dojść do siebie.

Lemon
6 lat temu

Było, jest i będzie…

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x