Świąteczna pomoc kibiców Wisły Sandomierz: Paczki dla dzieci, zbiórka krwi

Jak co roku w okresie przedświątecznym kibice Wisły Sandomierz włączyli się do mikołajkowej akcji organizowanej przez Stowarzyszenie Kocham Sandomierz. W ramach wydarzenia kibice wręczyli mikołajkowe prezenty najmłodszym pacjentom sandomierskiego szpitala.

– Tym razem akcja miała większy rozmach i paczki roznosimy na Oddziałach: Oddział Dziecięcy, Oddział Nefrologii Dziecięcej, Poradnie Dziecięce, Zakład Rehabilitacji Dziecięcej oraz wręczamy paczki kilkunastu dzieciom, które spotkaliśmy na szpitalnych korytarzach. W rolę Świętego Mikołaja wcielił się niezawodny Maciej Skorupa. Podziękowania dla wszystkich osób które wsparły zacną inicjatywę! – komentują wydarzenie Wiślacy.

SŁODKOŚCI DLA PODOPIECZNYCH DOMU DZIECKA W ŁONIOWIE

Mali pacjenci sandomierskiego szpitala to nie jedyna grupa, do której planują dotrzeć ze świątecznym upominkiem Wiślacy. Do niedzieli 21 grudnia br. kibice sandomierskiej drużyny zbierają bowiem paczki świąteczne, które trafią do wychowanków Domu Dziecka w Łoniowie. Osoby, które chcą wesprzeć inicjatywę mogą pisać na e-maila: patrykkk1925@interia.pl.

KIBICE WISŁY ODDAJĄ KREW

Wzorem ubiegłego roku Wiślacy organizują również świąteczną zbiórkę krwi. Akcja pod hasłem akcja: “Kibice Wisły oddają krew” odbędzie się we wtorek 23 grudnia br. od godziny 7 rano w punkcie krwiodawstwa w sandomierskim szpitalu.

foto&info: Facebook Wisła Sandomierz

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content