Tarnobrzeg: Świetny występ Tymoteusza Malika podczas badmintowego Grand Prix Polski

Tymoteusz Malik reprezentujący badmintonową sekcję Uczniowskiego Klubu Sportowego SP TRÓJKA Tarnobrzeg zdobył – I i II miejsce w badmintonowym GP Polski.

Podczas rozegranego w Suwałkach turnieju Juniorów Młodszych do lat 17 Tymoteusz w grze pojedynczej wywalczył miejsce II, zaś w grze podwójnej w parze z Radosławem Wróblem z Kępna młody tarnobrzeżanin zajął pierwsze miejsce.

Sukces, który odniósł Tymoteusz jest tym większy, że w pokonanym polu pozostawił starszych, bardziej utytułowanych i wyżej rozstawionych kolegów badmintonistów, którzy w wielu przypadkach trenują w szkołach mistrzostwa sportowego. Dlatego nie bez powodu od ponad roku jest powoływany na zgrupowania Badmintonowej Kadry Narodowej Juniorów Młodszych, gdzie doskonali swoje umiejętności uzupełniając tym samym treningi w macierzystym klubie. Swoje wysokie wyszkolenie mógł już pokazać jako reprezentant Polski na międzynarodowych turniejach w Danii, Chorwacji, Czechach, Słowacji no i oczywiście na rodzimych, krajowych arenach. Tak więc nadchodzący okres turniejów mistrzowskich może być dla zawodnika, trenera i klubu bardzo ciekawy.

Zainteresowanych treningiem badmintonowym zapraszamy na salę gimnastyczną SP 3 w Tarnobrzegu we wtorki o 20.00 i czwartki o 19.00.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content