Tarnobrzeg: Konferencja prasowa prezydenta Kiełba (video)

Pierwsza konferencja prasowa prezydenta Tarnobrzega Grzegorza Kiełba odbyła się w środę 17 grudnia. Prezydent przedstawił m.in. zmiany personalne w radzie nadzorczej kopalni Siarki Machów S.A., zapowiedział również iż od stycznia 2015 roku w urzędzie miasta powstanie Centrum Obsługi Inwestora. Więcej szczegółów w materiale video, zapraszamy

video: Telewizja Lokalna TVL

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wyborca
7 lat temu

Tak trzymać Panie Grzegorzu !

Grzesiek Kiełb ! Grzesiek Kiełb ! Grzesiek Kiełb !

wacek
7 lat temu

jak się cieszę, że nie będzie oświetlenia stadionu za 4 grube bańki,przy wielu blokach ciemno jak w d*pie,nie wspominając o innych potrzebach miasta a ten szaleniec chciał zmarnotrawić tak wielką kwotę, ale na szczęście lansu w blasku jupiterów w loży VIP nie będzie.

Lecz się Norbert
7 lat temu

On chciał jeszcze inwestować w euroboisko setki tysięcy złotych na Serbinowie po to żeby wynajmować je za 200 -300 zł przyjezdnym drużynom za mecz w czasie zimy.

sportowiec
7 lat temu

Przerabiac za grube pieniadze nie trzeba by było gdyby Dziubinski od razu wykknal boisko w dobrym wymiarze z podgrzewaną murawą. Tam gdzie mają takie boiska powstają całe kompleksy slortowe za prywatne pieniądze i komuś to się opłaca. Za oświetlenie tylko trzeba bulić na 2 lige nie trzeba

patelmiszcz
7 lat temu

powinien dać ze dwa miliony na klubik by się norbert pobawił.

turysta
7 lat temu

Skoro kopalnia jest w likwidacji i na klub sportowy Siarka nie stać kopalni na sponsorowanie. Zatrudnionych jest około 50 pracowników, to znaczy że likwidator powinien albo pracować społecznie, albo pobierać niską pensję, np.2000 brutto. Chyba, że to są łupy wyborcze?

Z środka
7 lat temu

Brawo brawo Panie Prezydencie Kiełb!

@tbg
7 lat temu

Za Mastalerza był cyrk teraz będzie kabaret. Nie dziwota, że bijesz brawa swojemu pracodawcy lub przyszłemu pracodawcy. Wiele stołków szef ma do obsadzenia swoimi „fachowcami”

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content