Tarnobrzeg: W magistracie powstanie Centrum Obsługi Inwestora

Od stycznia w tarnobrzeskim Urzędzie Miasta powstanie nowa komórka, której zadaniem będzie kompleksowa obsługa inwestorów zainteresowanych inwestowaniem w naszym mieście.

– Będzie to komórka, która zajmie się inwestorem od a do z. We wcześniejszych rozmowach z prezesem Tarnobrzeskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, pojawiał się pomysł, aby takie centrum funkcjonowało właśnie przy agencji. Jednak według mnie, taka komórka lepiej spełni swoje zadanie działając przy Urzędzie Miasta – wyjaśnia Prezydent Grzegorz Kiełb.

Jak zapowiada Prezydent Tarnobrzega, w nowym roku powołana zostanie także rada przedsiębiorczości, która będzie związana nie tylko z lokalnymi przedsiębiorcami. Będzie to organ doradczy Prezydenta.

– Można powiedzieć, że wcześniej nikt do końca nie interesował się problemami z jakimi borykają się nasi przedsiębiorcy. A warto wsłuchać się w to co mówią, bo może to tylko poprawić współpracę na linii przedsiębiorca – samorząd – dodaje Grzegorz Kiełb.

info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ewa
6 lat temu

TAAAAAAAAAAA JAK NAJWIECEJ KOMOREK ZEBY MOZNA BYLO SWOICH POOBSADZAC I WYSOKIE PENSJE DAC!!!!!!!!!!!!!! BRAWO

Sławek
6 lat temu

Fajny pomysł, brakowało czegoś takiego w Tarnobrzegu. Osobiście chciałbym też żeby to była współpraca na linii Szkoły Wyższe- Samorząd – Przedsiębiorcy.

W końcu największym problemem Tarnobrzega jest emigracja młodych ludzi. Bez młodych ludzi te miasto upadnie.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x