29.12 (poniedziałek) Koncert zespołów Strzał w Głowę i Biegun Zachodni, w Tarnobrzegu

Rockowe zakończenie roku czyli koncert zespołów Strzał w Głowę i Biegun Zachodni odbędzie się w poniedziałek 29 grudnia, w tarnobrzeskiej Bocianówce. Wstęp – 7 zł, początek godz.20.

STRZAŁ W GŁOWĘ – zespół powstał w Sandomierzu, a pod obecną nazwą istnieje od 2012 roku. Ich styl muzyczny topołączenie cięższego brzmienia amerykańskiego grunge’u z funkiem oraz wokalnego miszmaszu. Strzał w Głowę ma na swoim koncie supporty m.in. przed Farben Lehre, Indios Bravos czy The Analogs. Są zwycięzcami IV Przeglądu Zespołów sHemat oraz Kieleckich Scyzoryków 2014. Brali udział w ogólnoświatowej bitwie kapel Hard Rock Rising 2013 oraz w finale PifPaf Music Fesival 2014 w Gdyni. Obecnie zespół pracuje nad materiałem na debiutancką płytę.

https://www.facebook.com/strzalwglowe?fref=ts

BIEGUN ZACHODNI – zespół powstał w 2010 roku w Rzeszowie. Jako Biegun Zachodni koncertuje od 2013 roku. Muzyka którą grają, to classic rock/hard rock, z domieszką rock’n’rolla, orientu, metalu, a czasem nawet popu. Do tej pory zespół koncertował głównie na Podkarpaciu i w okolicy, zdobywając lokalny rozgłos. W maju 2014 roku Biegun nagrał demo złożone z trzech singli, dostępnych w internecie.

https://www.facebook.com/BiegunZachodni?fref=ts

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content