Kibice Wisły Sandomierz przygotowali świąteczne prezenty dla wychowanków Domu Dziecka w Łoniowie

Po raz drugi kibice sandomierskiej Wisły zorganizowali świąteczną zbiórkę słodyczy i maskotek dla wychowanków Domu Dziecka w Łoniowie. Do akcji włączyli się przedstawiciele wszystkich miejskich osiedli oraz osoby niezwiązane z ruchem kibicowskim.

– Każde osiedle i fan club stanął na wysokości zadania i dostarczył liczną paczkę na miarę swoich możliwości. W skład świątecznych paczek wchodziły każdego rodzaju słodycze, maskotki, zabawki, gry planszowe i edukacyjne czy piłki do gry. Akcja zakończyła się pomyślnie i udało nam się zaskoczyć samych siebie zbierając ogromną ilość wyżej wymienionych artykułów i liczymy że potencjał który drzemie w braci kibicowskiej w Sandomierzu będzie wykorzystywany na każdej z możliwych płaszczyzn. Licznymi paczkami zaskoczeni byli również Wychowawcy a u dzieciaków na nasz widok pojawił się uśmiech, który na pewno zmotywuje nas do organizowania podobnych inicjatyw o wiele częściej – podsumowują akcję kibice Wisły Sandomierz. – Cieszy fakt, że wspierali nas zwykli ludzie, niezwiązani z ruchem kibicowskim. Naszą inicjatywę podobnie jak przed rokiem wsparli Radny Powiatu – Maciej Skorupa oraz Szkoła Podstawowa i Gimnazjalna w Darominie. Dziękujemy Wszystkim za konkretne podejście do tematu! – dodają.

Dzisiaj odbyła się również akcja “Kibice Wisły oddają krew”. – 23 grudnia postanowiliśmy oddać NIEBIESKO – BIAŁO – CZERWONĄ krew. Niestety zainteresowanie było małe i królewską krew oddało tylko kilku śmiałków. Miejmy nadzieję że w przyszłości podobna akcja będzie cieszyła się dużo większym zainteresowaniem – reasumują Wiślacy.

foto&info: Wisła Sandomierz

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
internauta
6 lat temu

Lubię To!

Wojtek
6 lat temu

Trzeba przyznać, że KŁAPY świetnie to ogarnia. Wielkie Brawa dla Wszystkich!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x