Miejska wigilia w Tarnobrzegu (fotoreportaż oraz video HD)

Miejska wigilia odbyła się w poniedziałkowe popołudnie w hali MOSiR. Dla mieszkańców przygotowano wigilijne potrawy, świąteczne życzenia złożyli biskup sandomierski oraz prezydent miasta. O oprawę artystyczną wydarzenia zadbały dzieci i młodzież z tarnobrzeskich szkół. W trakcie wigilii nastąpiło również przekazanie światełka betlejemskiego, które tarnobrzescy harcerze przywieźli do miasta.

foto&video: Agnieszka Nycz

 

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
obserwator
7 lat temu

Skromne stoły, skromne dania. Na wigilii na placu dań było mnóstwo. Dlaczego na zdjęciach i filmie nie widzę polityków opozycji? Gdzie Uziel i Partyka? Opozycja bojkotuje szlachetne imprezy?

Andy
7 lat temu
Reply to  obserwator

„Lepiej garść jarzyn z miłością niż tłustą krowę z nienawiścią.”

Już pan Kołek z żoną obiecywali mi 4 lata temu (w 2010 r.) dofinansowanie 300 PLN na czekolady dla dzieci z parafii OO. Dominikanów. Na obiecankach się tylko skończyło. Nie stać ich było na tak drobną kwotę. Wstyd. Oni tylko chcą szum medialny wokół swoich próżnych ambicji i nic więcej. Ode mnie dostali dla swojej córki Wiktorii Księgę Bajek z dedykacją i do dziś nie otrzymałem nawet słowa dziękuję. Ja tego oczywiście nie wymagam, ale kto ma kindersztubę to wie, że należy zawsze podziękować i powiedzieć chociaż, czy ich pociecha miała frajdę z tych bajek czy też może nie.

AS
7 lat temu

radny Partyka sądząc po jego wpisach na FB ma wiele zastrzeżeń do wyboru miejsca

Figa
7 lat temu

pan Kołek deklarował na radzie miasta chęć udziału i co – inni radni są a PO nie ma

Gosc
7 lat temu

Wstyd ze by prezydent z kartki zyczenia czytał ,to dzieci w predzszkolu wierszykow na pamiec sie uczą i mowia na przedstawieniach bez kartek -po prostu obciach ze by nie umiec zyczen przekazac nawet krótkich do ludzi ……smiechu warte………..

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content